Liga

Liga Wielkopolska - 4 liga grupa południowa, sezon 2017/18
  Ogółem Dom Wyjazd Bezp.
M. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. P. Z-R-P Br.
1. Victoria Września 8 18 5 3 0 27 8 4 1 0 18 4 1 2 0 9 4
2. Polonia Kępno 8 17 5 2 1 19 12 2 2 0 7 4 3 0 1 12 8
3. Polonia 1912 Leszno 8 16 5 1 2 16 11 4 0 0 11 5 1 1 2 5 6
4. LKS Gołuchów 8 13 4 1 3 18 14 2 0 2 8 7 2 1 1 10 7 6 2-0-0 4-0
5. SKP Słupca 8 13 4 1 3 10 10 3 1 1 8 7 1 0 2 2 3 0 0-0-1 0-1
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 13 4 1 2 16 9 4 0 0 12 1 0 1 2 4 8 0 0-0-1 0-3
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 12 3 3 2 16 14 1 1 1 5 6 2 2 1 11 8
8. Victoria Ostrzeszów 8 12 3 3 2 13 12 3 0 2 9 8 0 3 0 4 4
9. Odolanovia Odolanów 8 10 3 1 4 9 16 0 1 2 2 7 3 0 2 7 9
10. Tur 1921 Turek 8 9 2 3 3 13 14 0 1 2 3 7 2 2 1 10 7
11. Rawia Rawag Rawicz 8 9 2 3 3 6 8 2 2 0 6 3 0 1 3 0 5
12. Obra 1912 Kościan 7 8 2 2 3 9 10 2 1 1 6 4 0 1 2 3 6 1 0-1-0 2-2
13. Korona Piaski 8 8 1 5 2 12 18 0 4 0 7 7 1 1 2 5 11 1 0-1-0 2-2
14. Kania Gostyń 8 5 1 2 5 8 17 1 1 2 5 9 0 1 3 3 8
15. PKS Racot 8 4 0 4 4 8 18 0 2 1 3 7 0 2 3 5 11
16. Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 8 3 0 3 5 7 16 0 2 2 4 7 0 1 3 3 9
 Wicher Dobra wycofał się z rozgrywek przed rozpoczęciem sezonu. Jego miejsce zajmie zwycięzca barażów pomiędzy GKS-em Sompolno, Krobianką Krobia i Odolanovią Odolanów.
 Zespoły, które zajmą pierwsze miejsca w grupach północnej i południowej rozegrają dwumecz barażowy o awans do III ligi.
 Z północnej i południowej grupy IV ligi do odpowiedniej terytorialnie grupy Ligi Międzyokręgowej spadają zespoły od 9. do 16. miejsca. W grupie, w której zwycięzca przegra baraż o awans do III ligi, spada również zespół z 8. miejsca. Ilość drużyn spadających może się zwiększyć o ilość drużyn spadających z III ligi.
Czołówka strzelców-
8 - Balcerzak Przemysław (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Krawczyk Artur (Polonia 1912 Leszno), Lisiecki Paweł (Victoria Września),
7 - Benuszak Krystian (LKS Gołuchów),
6 - Stawiński Maciej (Victoria Ostrzeszów),
5 - Jankowski Mikołaj (Victoria Września), Latusek Filip (Polonia Kępno), Mikulski Maciej (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Pietrzak Łukasz (LKS Gołuchów), Sarbinowski Piotr (Victoria Września),
4 - Grabowski Bartosz (Tur 1921 Turek), Kempiński Tomasz (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Robaczyński Kacper (Polonia 1912 Leszno),
3 - Guźniczak Dawid (LKS Gołuchów), Jasiński Łukasz (Victoria Września), Karolewicz Norbert (PKS Racot), Majewski Adam (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Przybylak Krystian (Tur 1921 Turek), Skrobacz Robert (Victoria Ostrzeszów), Tylczyński Filip (Obra 1912 Kościan),
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
1 kolejka - 05.08.2017
15:00 Polonia 1912 Leszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-2 
Artur Krawczyk (5), Łukasz Glapiak (12), Artur Krawczyk (43 karny), -- Daniel Kaczmarek (17 karny), Tomasz Kempiński (89),
17:00 Korona Piaski - Tur 1921 Turek 1-1 
Szymon Kajoch (57), -- Bartosz Grabowski (65 karny),
16:00 Obra 1912 Kościan - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 
Filip Tylczyński (58),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - PKS Racot 4-1 
Adam Majewski (16), Adam Majewski (17), Adam Majewski (22), Daniel Armatys (30), -- Hubert Sznabel (81),
16:00 Victoria Ostrzeszów - LKS Gołuchów 1-2 
Maciej Stawiński (19), -- Łukasz Pietrzak (40 wolny), Krystian Benuszak (90),
16:00 Victoria Września - Rawia Rawag Rawicz 2-0 
Łukasz Jasiński (72), Piotr Sarbinowski (81),
1 kolejka - 06.08.2017
17:00 SKP Słupca - Kania Gostyń 3-0 
Walkower, wynik na murawie 0:1, w drużynie Kani Gostyń wystąpił nieuprawniony zawodnik
-- Damian Krzyżostaniak (28),
1 kolejka - 23.08.2017
18:00 Polonia Kępno - Odolanovia Odolanów 2-0 
Filip Latusek (6 karny), Piotr Cierlak (87),
2 kolejka - 12.08.2017
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-3 
Damian Spaleniak (18), Tomasz Kempiński (31), Łukasz Wiącek (70), Tomasz Kempiński (85), -- Artur Stachowicz (57), Przemysław Balcerzak (89), Przemysław Balcerzak (93 karny),
17:00 Kania Gostyń - Korona Piaski 1-4 
Patryk Gendera (65), -- Szymon Kajoch (17), Marcin Wojciechowski IV (29), Robert Norkiewicz (30), Łukasz Fabich (54),
17:00 LKS Gołuchów - SKP Słupca 1-0 
Mateusz Szkudlarski (53),
16:00 Obra 1912 Kościan - Victoria Września 1-1 
Jacek Płotkowiak (58), -- Jacek Kopaniarz (62 wolny),
17:00 Rawia Rawag Rawicz - Victoria Ostrzeszów 1-1 
Jakub Borowczyk (33), -- Robert Skrobacz (63),
12:00 Tur 1921 Turek - Polonia Kępno 1-2 
Bartosz Grabowski (58), -- Wojciech Drygas (5 wolny), Filip Latusek (18),
16:00 Odolanovia Odolanów - Polonia 1912 Leszno 1-3 
Daniel Bąk (12), -- Artur Krawczyk (65 karny), Artur Krawczyk (68), Kacper Robaczyński (86),
2 kolejka - 23.08.2017
18:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - PKS Racot 0-0 
w pierwotnym terminie (12 sierpnia) spotkanie odwołano ze względu na zalane boisko
3 kolejka - 15.08.2017
17:00 Korona Piaski - LKS Gołuchów 2-2 
Łukasz Fabich (60), Tobiasz Szymczak (92), -- Łukasz Pietrzak (64), Krystian Benuszak (69),
16:00 Polonia Kępno - Kania Gostyń 3-2 
Marcin Gruszka (47), Borys Wawrzyniak (65), Bernard Ndukong (86), -- Patryk Gendera (11), Sebastian Fechner (17),
11:00 SKP Słupca - Rawia Rawag Rawicz 1-0 
Sebastian Raczkowski (31),
16:00 Victoria Ostrzeszów - Obra 1912 Kościan 2-0 
Artur Skrobacz (70), Maciej Stawiński (93),
16:00 Victoria Września - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-1 
Paweł Lisiecki (28 karny), Piotr Sarbinowski (34), Mikołaj Jankowski (41), Paweł Lisiecki (47), -- Krzysztof Czabański (72),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Odolanovia Odolanów 5-0 
Przemysław Balcerzak (31), Przemysław Balcerzak (70), Przemysław Balcerzak (72), Przemysław Balcerzak (79), Kacper Majerz (82),
3 kolejka - 23.08.2017
18:00 Polonia 1912 Leszno - Tur 1921 Turek 2-0 
Artur Krawczyk (21 karny), Kacper Robaczyński (38),
3 kolejka - 30.08.2017
18:00 PKS Racot - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 
Bartosz Pudlicki (45), -- Maciej Mikulski (35),
4 kolejka - 19.08.2017
16:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 
Szymon Gałczyński (8), -- Maciej Mikulski (38),
17:00 Kania Gostyń - Polonia 1912 Leszno 1-1 
Dominik Karolczak (45 samobójcza), -- Artur Krawczyk (39),
17:00 LKS Gołuchów - Polonia Kępno 2-4 
Krystian Benuszak (4), Krystian Benuszak (22), -- Filip Latusek (10), Borys Wawrzyniak (20), Michał Górecki (60), Filip Latusek (70),
16:00 Obra 1912 Kościan - SKP Słupca 0-1 
-- Piotr Witowski (82 wolny),
17:00 Rawia Rawag Rawicz - Korona Piaski 0-0 
11:00 Tur 1921 Turek - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 
Bartosz Grabowski (73), -- Przemysław Balcerzak (16),
16:00 Victoria Września - Victoria Ostrzeszów 1-1 
Wiktor Kacprzak (16), -- Michał Mazurek (58 karny),
18:00 Odolanovia Odolanów - PKS Racot 1-1 
Michał Pawlak (58), -- Roland Popiela (55),
5 kolejka - 26.08.2017
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Odolanovia Odolanów 0-2 
-- Daniel Bąk (56), Mateusz Sobczak (87),
18:00 Korona Piaski - Obra 1912 Kościan 2-2 
Marcin Wojciechowski IV (27 wolny), Robert Norkiewicz (94), -- Maciej Przewłocki (46), Jakub Jandy (87),
17:00 PKS Racot - Tur 1921 Turek 2-2 
Norbert Karolewicz (27 karny), Norbert Karolewicz (57), -- Maciej Czarnecki (30 samobójcza), Krystian Przybylak (44),
14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kania Gostyń 1-0 
Daniel Armatys (21),
13:00 Polonia Kępno - Rawia Rawag Rawicz 0-0 
17:00 SKP Słupca - Victoria Września 1-6 
Tomasz Jarecki (90), -- Paweł Lisiecki (12 karny), Bartosz Nowicki (15), Paweł Lisiecki (55 karny), Dawid Kierzek (65), Piotr Sarbinowski (80), Mikołaj Jankowski (87),
16:00 Victoria Ostrzeszów - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-1 
Robert Skrobacz (45), Robert Skrobacz (67), Maciej Stawiński (70), -- Igor Skowron (3),
5 kolejka - 27.08.2017
14:00 Polonia 1912 Leszno - LKS Gołuchów 4-2 
Łukasz Glapiak (20), Artur Krawczyk (35), Kacper Robaczyński (37), Artur Krawczyk (93), -- Krystian Benuszak (21), Dawid Guźniczak (85),
6 kolejka - 02.09.2017
17:00 Tur 1921 Turek - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-4 
Szymon Izydorczyk (48), -- Maciej Mikulski (3), Tomasz Kempiński (22), Maciej Mikulski (62 głową), Mateusz Ziemiański (87),
16:00 Kania Gostyń - PKS Racot 2-1 
Sebastian Fechner (56), Damian Krzyżostaniak (78), -- Bartosz Pudlicki (30),
17:00 LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 
Krystian Robak (59), Krystian Benuszak (72), Krystian Benuszak (85),
15:00 Obra 1912 Kościan - Polonia Kępno 4-2 
Filip Tylczyński (41 karny), Dawid Ratajczak (80), Filip Tylczyński (81), Szymon Słoma (91), -- Bernard Ndukong (53), Łukasz Walczak (85 głową),
17:00 Rawia Rawag Rawicz - Polonia 1912 Leszno 1-0 
Stanisław Kołeczko (32),
16:00 Victoria Ostrzeszów - SKP Słupca 2-1 
Michał Mazurek (56), Maciej Stawiński (76), -- Marcel Koziorowski (64),
16:00 Victoria Września - Korona Piaski 8-1 
Paweł Lisiecki (3), Paweł Lisiecki (5), Hubert Oczkowski (10), Piotr Sarbinowski (28), Mikołaj Jankowski (65), Mikołaj Jankowski (74), Łukasz Jasiński (78), Mikołaj Jankowski (88), -- Tobiasz Szymczak (45),
6 kolejka - 03.09.2017
16:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Odolanovia Odolanów 1-2 
Jakub Szymkowiak (78), -- Piotr Skrzypczak I (49), Michał Pawlak (59),
7 kolejka - 09.09.2017
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Kania Gostyń 1-1 
Damian Krzyżostaniak (39 samobójcza), -- Przemysław Pawlaczyk (42),
16:00 Korona Piaski - Victoria Ostrzeszów 2-2 
Marcin Wojciechowski IV (43), Norbert Konieczny (48), -- Maciej Stawiński (5), Łukasz Duczmal (38),
16:00 Odolanovia Odolanów - Tur 1921 Turek 0-3 
-- Bartosz Grabowski (37 karny), Beniamin Trzepacz (75), Krystian Przybylak (83),
17:00 PKS Racot - LKS Gołuchów 0-4 
-- Łukasz Pietrzak (3), Tomasz Bajsztok (15 samobójcza), Łukasz Pietrzak (80), Dawid Guźniczak (89),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Rawia Rawag Rawicz 2-0 
Przemysław Balcerzak (9), Kacper Majerz (21),
16:00 Polonia Kępno - Victoria Września 2-2 
Witold Kamoś (32), Filip Latusek (54), -- Łukasz Jasiński (5 głową), Bartosz Nowicki (93),
16:00 Polonia 1912 Leszno - Obra 1912 Kościan 2-1 
Kacper Robaczyński (4), Przemysław Kowalski (20), -- Dawid Ratajczak (93),
17:00 SKP Słupca - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 
Marcel Koziorowski (32), -- Marcin Szymkowiak (65),
8 kolejka - 16.09.2017
15:00 LKS Gołuchów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-3 
Dawid Guźniczak (71), Łukasz Pietrzak (93), -- Michał Giecz (33), Damian Błaszczyk (59), Paweł Zadka (84),
16:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Tur 1921 Turek 2-4 
Marek Wiła (8), Krzysztof Czabański (38), -- Beniamin Trzepacz (51), Szymon Izydorczyk (56), Krystian Przybylak (69), Michał Ignaczak (92),
11:00 Kania Gostyń - Odolanovia Odolanów 1-3 
Radosław Wachowski (43), -- Bartosz Zmyślony (21), Paweł Świtała (38), Mateusz Sobczak (47),
17:00 Rawia Rawag Rawicz - PKS Racot 4-2 
Ahmed Abdullah (31), Oskar Maciejewski I (60), Ahmed Abdullah (66), Dominik Mucha (81), -- Norbert Karolewicz (88), Roland Popiela (92),
11:00 SKP Słupca - Korona Piaski 2-0 
Kamil Sikorski (6), Marcin Balalja (33),
16:00 Victoria Września - Polonia 1912 Leszno 3-1 
Paweł Lisiecki (47 karny), Piotr Sarbinowski (62), Paweł Lisiecki (74 karny), -- Michał Płocharczyk (39),
8 kolejka - 17.09.2017
15:00 Victoria Ostrzeszów - Polonia Kępno 1-4 
Maciej Stawiński (90), -- Remigiusz Hojka (9 wolny), Łukasz Walczak (52), Piotr Cierlak (65), Remigiusz Hojka (68 wolny),
8 kolejka - 27.09.2017
16:30 Obra 1912 Kościan - Pogoń Nowe Skalmierzyce
9 kolejka - 23.09.2017
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Rawia Rawag Rawicz
16:00 Korona Piaski - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
16:00 Odolanovia Odolanów - LKS Gołuchów
16:30 PKS Racot - Obra 1912 Kościan
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Września
16:00 Polonia Kępno - SKP Słupca
16:00 Polonia 1912 Leszno - Victoria Ostrzeszów
16:00 Tur 1921 Turek - Kania Gostyń
10 kolejka - 30.09.2017
15:00 Obra 1912 Kościan - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
16:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Kania Gostyń
15:00 Korona Piaski - Polonia Kępno
16:00 LKS Gołuchów - Tur 1921 Turek
16:00 Rawia Rawag Rawicz - Odolanovia Odolanów
11:00 SKP Słupca - Polonia 1912 Leszno
16:00 Victoria Ostrzeszów - Pogoń Nowe Skalmierzyce
16:00 Victoria Września - PKS Racot
11 kolejka - 07.10.2017
16:00 Polonia Kępno - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
15:00 Polonia 1912 Leszno - Korona Piaski
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - SKP Słupca
16:00 PKS Racot - Victoria Ostrzeszów
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Września
16:00 Odolanovia Odolanów - Obra 1912 Kościan
15:00 Tur 1921 Turek - Rawia Rawag Rawicz
15:00 Kania Gostyń - LKS Gołuchów
12 kolejka - 14.10.2017
15:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - LKS Gołuchów
15:30 Rawia Rawag Rawicz - Kania Gostyń
15:00 Obra 1912 Kościan - Tur 1921 Turek
16:00 Victoria Września - Odolanovia Odolanów
16:00 SKP Słupca - PKS Racot
15:00 Korona Piaski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
16:00 Polonia Kępno - Polonia 1912 Leszno
12 kolejka - 15.10.2017
15:00 Victoria Ostrzeszów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
13 kolejka - 21.10.2017
15:00 Polonia 1912 Leszno - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Kępno
15:00 PKS Racot - Korona Piaski
14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - SKP Słupca
15:00 Odolanovia Odolanów - Victoria Ostrzeszów
15:00 Tur 1921 Turek - Victoria Września
15:00 Kania Gostyń - Obra 1912 Kościan
15:00 LKS Gołuchów - Rawia Rawag Rawicz
14 kolejka - 28.10.2017
14:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Rawia Rawag Rawicz
14:00 Obra 1912 Kościan - LKS Gołuchów
15:00 Victoria Września - Kania Gostyń
14:00 Victoria Ostrzeszów - Tur 1921 Turek
15:00 SKP Słupca - Odolanovia Odolanów
14:00 Korona Piaski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
15:00 Polonia Kępno - PKS Racot
14:00 Polonia 1912 Leszno - Pogoń Nowe Skalmierzyce
15 kolejka - 04.11.2017
14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
14:00 PKS Racot - Polonia 1912 Leszno
14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno
14:00 Odolanovia Odolanów - Korona Piaski
14:00 Tur 1921 Turek - SKP Słupca
14:00 Kania Gostyń - Victoria Ostrzeszów
14:00 LKS Gołuchów - Victoria Września
14:00 Rawia Rawag Rawicz - Obra 1912 Kościan
16 kolejka - 11.11.2017
13:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Obra 1912 Kościan
13:00 Rawia Rawag Rawicz - Victoria Września
14:00 LKS Gołuchów - Victoria Ostrzeszów
14:00 Tur 1921 Turek - Korona Piaski
14:00 Odolanovia Odolanów - Polonia Kępno
12:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno
13:00 PKS Racot - Pogoń Nowe Skalmierzyce
16 kolejka - 12.11.2017
13:00 Kania Gostyń - SKP Słupca
17 kolejka - 18.11.2017
13:00 PKS Racot - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
13:30 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
13:00 Polonia 1912 Leszno - Odolanovia Odolanów
13:00 Polonia Kępno - Tur 1921 Turek
13:00 Korona Piaski - Kania Gostyń
13:30 SKP Słupca - LKS Gołuchów
13:30 Victoria Ostrzeszów - Rawia Rawag Rawicz
13:30 Victoria Września - Obra 1912 Kościan
źródło: www.jardersport.pl

2017/08/06 do 2017/08/12
OBRA 1912 Kościan - VICTORIA Września
2017.08.12 (godz.16:00)
2017/08/13 do 2017/08/15
VICTORIA Września - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2017.08.15(godz.16.00)
2017/08/16 do 2017/08/19
VICTORIA Września - VICTORIA Ostrzeszów
2017.08.19 (godz.16:00)
2017/08/20 do 2017/08/26
SKP Słupca VICTORIA Września
2017.08.26 (godz.17.00)
2017/08/27 do 2017/09/09
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2017.09.09 (godz.16.00)
2017/09/10 do 2017/09/16
VICTORIA Września - POLONIA 1912 Leszno
2017.09.16 (godz.16:00)
2017/09/17 do 2017/09/23
POGOŃ Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Września
2017.09.23 (godz.15.00)
2017/09/24 do 2017/09/30
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.09.30 (godz.)
2017/05/06 do 2017/05/13
CENTRA Ostrow Wielkopolski - VICTORIA Września
2017.05.13 (godz.17:00)
2017/05/14 do 2017/05/20
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.05.20 (godz.17.00)
2017/05/21 do 2017/05/28
KANIA Gostyń - VICTORIA Września
2017.05.28(godz.15.00)
2016/10/23 do 2016/10/29
KANIA Gostyń - VICTORIA Września
2017.05.28 (godz.15.00)
2017/05/29 do 2017/05/31
VICTORIA Września - RAWIA RAWAG Rawicz
2017.05.31 (godz.17.00)
2016/11/06 do 2016/11/11
VICTORIA Września - LKS Ślesin
2016.11.11 (godz.11.00)
2017/03/19 do 2017/03/25
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2017.03.25 (godz.16.00)
2017/03/26 do 2017/04/01
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2017.04.01 (godz.12:00)



M. Drużyna M. Pkt.
1. Victoria Września 8 18
2. Polonia Kępno 8 17
3. Polonia 1912 Leszno 8 16
4. LKS Gołuchów 8 13
5. SKP Słupca 8 13
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 13
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 12
8. Victoria Ostrzeszów 8 12
9. Odolanovia Odolanów 8 10
10. Tur 1921 Turek 8 9
11. Rawia Rawag Rawicz 8 9
12. Obra 1912 Kościan 7 8
13. Korona Piaski 8 8
14. Kania Gostyń 8 5
15. PKS Racot 8 4
16. Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 8 3


Vouchery dla kibiców !

voucher.jpg

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg solarium.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Kaufland.jpg

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg