Liga

Liga Wielkopolska - 4 liga , sezon 2018/19
  Ogółem Dom Wyjazd Bezp.
M. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. P. Z-R-P Br.
1. Lubuszanin Trzcianka 22 49 15 4 3 50 20 10 1 0 34 8 5 3 3 16 12
2. Nielba Wągrowiec 22 46 14 4 4 39 24 7 2 3 21 14 7 2 1 18 10
3. Unia Swarzędz 22 42 13 3 6 47 31 10 1 1 33 13 3 2 5 14 18
4. Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 39 11 6 5 49 35 7 3 2 29 17 4 3 3 20 18 1 0-1-0 2-2
5. Centra Ostrów Wielkopolski 22 39 11 6 5 42 31 7 6 0 28 13 4 0 5 14 18 1 0-1-0 2-2
6. Polonia Kępno 22 38 12 2 8 43 34 7 1 4 21 13 5 1 4 22 21
7. Stainer Polonia Leszno 22 34 10 4 8 33 21 6 3 3 20 8 4 1 5 13 13 1 0-1-0 0-0
8. Obra 1912 Kościan 22 34 10 4 8 31 28 6 1 4 22 9 4 3 4 9 19 1 0-1-0 0-0
9. Victoria Września 22 33 9 6 7 36 26 5 3 3 16 8 4 3 4 20 18 3 1-0-0 4-0
10. LKS Gołuchów 22 33 10 3 9 38 33 6 2 4 23 18 4 1 5 15 15 0 0-0-1 0-4
11. Farmutil Orkan Śmiłowo 22 32 9 5 8 33 33 7 2 2 22 13 2 3 6 11 20
12. Sokół Pniewy 22 29 9 2 11 28 44 4 1 7 17 28 5 1 4 11 16 3 1-0-0 2-1
13. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 29 9 2 11 33 38 6 1 2 19 12 3 1 9 14 26 0 0-0-1 1-2
14. Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 28 7 7 8 34 30 4 2 5 19 15 3 5 3 15 15
15. Warta Międzychód 22 25 6 7 9 35 39 5 3 3 24 17 1 4 6 11 22 3 1-0-0 2-1
16. KS Opatówek 22 25 7 4 11 22 31 5 3 5 18 17 2 1 6 4 14 0 0-0-1 1-2
17. Kotwica Kórnik 22 22 6 4 12 38 48 2 1 0 7 1 4 3 12 31 47
18. Zjednoczeni Trzemeszno 22 19 6 1 15 31 46 5 0 5 19 18 1 1 10 12 28
19. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 22 18 5 3 14 20 54 4 2 6 16 26 1 1 8 4 28
20. Olimpia Koło 22 6 1 3 18 24 60 1 2 7 11 19 0 1 11 13 41
 Mistrz IV ligi awansuje do grupy drugiej III ligi.
 W sezonie 2018/19 z IV ligi spadną cztery ostatnie drużyny w tabeli. Liczba ta może się zwiększyć w związku z ewentualnymi spadkami z III ligi. W sezonie 2019/20 IV liga będzie liczyła 18 drużyn.
Sponsor klasyfikacji strzelców:
Czołówka strzelców-
17 - Michalski Jakub (Centra Ostrów Wielkopolski),
16 - Kuczyński Dawid (Pogoń Nowe Skalmierzyce),
15 - Kpassa Orlande (Lubuszanin Trzcianka), Pińczuk Gerard (Warta Międzychód), (Unia Swarzędz),
14 - Benuszak Krystian (LKS Gołuchów),
13 - Latusek Filip (Polonia Kępno),
12 - Antczak Krystian (Unia Swarzędz), Majewski Adam (Pogoń Nowe Skalmierzyce),
11 - Marcinkowski Tomasz (Obra 1912 Kościan), Urbanek Dawid (Kotwica Kórnik), Walczak Łukasz (Polonia Kępno),
10 - Zakrzewski Zbigniew (Tarnovia Tarnowo Podgórne),
9 - Graczyk I Bartłomiej (Sokół Pniewy), Neumann Tomasz (Unia Swarzędz),
8 - Glapiak Łukasz (Stainer Polonia Leszno), Krawczyk Artur (Stainer Polonia Leszno), Robaczyński Kacper (Stainer Polonia Leszno), Wiśniewski Jędrzej (Farmutil Orkan Śmiłowo), Wypusz Wojciech (Farmutil Orkan Śmiłowo),
7 - Adamczyk II Tomasz (Centra Ostrów Wielkopolski),
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
1 kolejka - 04.08.2018
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KS Opatówek 0-1 
-- Damian Matczak (86),
16:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Stainer Polonia Leszno 2-0 
Jędrzej Wiśniewski (38 karny), Michał Fertikowski (75),
16:00 LKS Gołuchów - Sokół Pniewy 0-0 
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Koło 2-1 
Dawid Kuczyński (41), Adam Majewski (72), -- Paweł Powietrzyński (46),
16:00 Polonia Kępno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-0 
Filip Latusek (36), Łukasz Walczak (48), Filip Latusek (93),
17:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Kotwica Kórnik 2-2 
Błażej Telichowski (42), Maciej Frankowski (52), -- Błażej Wieśko (5), Dawid Urbanek (79),
14:00 Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka 3-1 
Wojciech Antczak (55 karny), Krystian Antczak (68 karny), Krystian Antczak (92), -- Orlande Kpassa (80),
17:00 Victoria Września - Warta Międzychód 0-0 
17:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Centra Ostrów Wielkopolski 6-3 
Krzysztof Majchrzak (5), Krzysztof Chojnacki (8), Szymon Meller (16), Adam Niedzielski (18), Kacper Serwatka (53), Szymon Meller (80), -- Tomasz Adamczyk II (15), Michał Kucharski II (26), Szymon Strączkowski (46 karny),
1 kolejka - 26.09.2018
18:00 Obra 1912 Kościan - Nielba Wągrowiec 1-0 
Tomasz Marcinkowski (80),
2 kolejka - 11.08.2018
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Farmutil Orkan Śmiłowo 2-1 
Damian Błaszczyk (8), Daniel Kaczmarek (9), -- Wojciech Wypusz (62 karny),
16:00 LKS Gołuchów - Unia Swarzędz 3-1 
Marcin Szymkowiak (38), Krystian Benuszak (75), Paweł Majusiak (87), -- Mateusz Świergiel (10),
17:00 Lubuszanin Trzcianka - Olimpia Koło 4-0 
Orlande Kpassa (34), Paweł Wicher (34), Orlande Kpassa (39), Orlande Kpassa (69),
17:00 Obra 1912 Kościan - Kotwica Kórnik 1-2 
Szymon Słoma (87), -- Dawid Lisek (89), Dawid Urbanek (91),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Nielba Wągrowiec 1-3 
Mateusz Nogaj (65), -- Jakub Kubiński (6), Adrian Marchel (12), Mateusz Rocławski (86),
16:00 Stainer Polonia Leszno - Polonia Kępno 2-0 
Łukasz Glapiak (35), Artur Krawczyk (43),
17:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - KS Opatówek 2-0 
Jakub Smura (5), Zbigniew Zakrzewski (56),
16:00 Warta Międzychód - Sokół Pniewy 0-2 
-- Bartłomiej Graczyk I (72), Bartłomiej Graczyk I (84),
17:00 Victoria Września - Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 
Łukasz Jasiński (72), -- Błażej Matysiak (87),
17:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-3 
Dawid Piróg (38), Jakub Michalski (77), Miłosz Nowicki (87), -- Jakub Borowczyk (7), Przemysław Kaczmarek II (13), Miłosz Urbański (20),
3 kolejka - 15.08.2018
17:00 Polonia Kępno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 
Filip Latusek (4), Filip Latusek (25 karny), Filip Latusek (70), -- Tomasz Kempiński (43 głową),
14:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 
Wojciech Wypusz (55 karny), -- Zbigniew Zakrzewski (26),
17:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Stainer Polonia Leszno 1-0 
Jakub Borowczyk (34),
16:00 KS Opatówek - Obra 1912 Kościan 0-1 
-- Mateusz Adamski (7),
12:00 LKS Gołuchów - Olimpia Koło 4-0 
Krystian Benuszak (29), Dawid Guźniczak (55), Klaudiusz Szurgot (82 samobójcza), Krystian Benuszak (88),
16:00 Nielba Wągrowiec - Lubuszanin Trzcianka 0-3 
-- Orlande Kpassa (67), Błażej Nowak (71), Dawid Zieliński (80),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kórnik 5-5 
Dawid Kuczyński (8), Adam Majewski (23), Adam Majewski (41), Adam Majewski (55), Dawid Kuczyński (70), -- Adrian Owczarek (38), Adrian Owczarek (47), Dawid Urbanek (54), Patryk Bordych (86), Patryk Bordych (90),
14:00 Unia Swarzędz - Warta Międzychód 4-1 
Krystian Antczak (16), Tomasz Neumann (59), Tomasz Neumann (77 karny), Krystian Antczak (81 karny), -- Jakub Budzyń (67),
17:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Sokół Pniewy 1-2 
Szymon Sołtysiak (63 samobójcza), -- Bartłomiej Graczyk I (16), Bartłomiej Graczyk I (47),
17:00 Victoria Września - Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 
-- Jakub Michalski (48),
4 kolejka - 18.08.2018
16:00 LKS Gołuchów - Nielba Wągrowiec 1-2 
Mateusz Szkudlarski (56 głową), -- Adrian Marchel (28), Mateusz Piechowiak II (60),
17:00 Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik 2-1 
Krystian Feciuch (35), Paweł Iwanicki (75), -- Patryk Bordych (93),
17:00 Obra 1912 Kościan - Farmutil Orkan Śmiłowo 0-0 
17:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia Kępno 2-3 
Maurycy Niemczyk (81 karny), Zbigniew Zakrzewski (91), -- Remigiusz Hojka (20), Michał Górecki (43), Filip Latusek (72 karny),
14:00 Unia Swarzędz - Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 
Tomasz Neumann (70),
17:00 Victoria Września - Sokół Pniewy 1-2 
Jakub Kwaśny (85), -- Łukasz Bartkowiak I (6), Marcin Chorzępa (30 karny),
16:00 Warta Międzychód - Olimpia Koło 1-1 
Gerard Pińczuk (48), -- Kamil Jaroszewski (56),
11:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Stainer Polonia Leszno 3-2 
Miłosz Nowicki (33), Tomasz Adamczyk II (39), Jakub Michalski (63), -- Łukasz Glapiak (18), Michał Płocharczyk (41),
4 kolejka - 19.08.2018
11:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-3 
Jakub Borowczyk (9), Jędrzej Urbański (45 karny), Miłosz Urbański (67), -- Michał Giecz (4 wolny), Tomasz Kempiński (19), Michał Giecz (51),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Opatówek 3-1 
Adam Majewski (34), Dawid Kuczyński (68), Adam Majewski (77), -- Damian Wieczorek (4),
5 kolejka - 25.08.2018
15:30 Centra Ostrów Wielkopolski - Sokół Pniewy 3-1 
Jakub Michalski (25), Tomasz Krakowski (48), Jakub Michalski (83), -- Bartłomiej Graczyk I (20 wolny),
14:00 Unia Swarzędz - Victoria Września 2-2 
Krzysztof Stępiński (50), Krzysztof Stępiński (53), -- Mikołaj Jankowski (24), Piotr Sarbinowski (56),
14:00 Nielba Wągrowiec - Warta Międzychód 3-2 
Rafał Leśniewski (57), Rafał Leśniewski (70), Jakub Kubiński (79), -- Patryk Łagodziński (14 samobójcza), Jakub Budzyń (62),
16:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-3 
-- Kamil Kosiński I (28 samobójcza), Adam Majewski (61), Dawid Kuczyński (86),
14:00 Polonia Kępno - Obra 1912 Kościan 0-2 
-- Marcin Masełkowski (68), Tomasz Olejnik (87),
17:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 
Jędrzej Urbański (80), -- Bartosz Ślusarski (77),
11:00 Stainer Polonia Leszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 
-- Łukasz Wiącek (83 głową),
17:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Olimpia Koło 1-0 
Kamil Wysocki (87 karny),
13:00 LKS Gołuchów - Kotwica Kórnik 3-1 
Krystian Benuszak (25), Jakub Szymkowiak (45), Krystian Benuszak (81), -- Dawid Lisek (40 głową),
5 kolejka - 26.08.2018
15:00 KS Opatówek - Lubuszanin Trzcianka 0-2 
-- Orlande Kpassa (33), Błażej Nowak (53),
6 kolejka - 29.08.2018
17:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Stainer Polonia Leszno 2-0 
Jakub Smura (52), Zbigniew Zakrzewski (84),
18:00 Obra 1912 Kościan - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2-0 
Tomasz Marcinkowski (16), Jakub Jandy (58),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Kępno 1-1 
Adam Majewski (94), -- Mikołaj Jędrzejewski (58),
18:00 Lubuszanin Trzcianka - Farmutil Orkan Śmiłowo 5-2 
Paweł Iwanicki (9), Błażej Nowak (35), Kacper Grygier (50), Kacper Grygier (85), Michał Wawszczak (92), -- Mateusz Tatera (29), Wojciech Wypusz (75),
17:00 LKS Gołuchów - KS Opatówek 1-0 
Paweł Majusiak (19),
18:00 Warta Międzychód - Kotwica Kórnik 3-2 
Gerard Pińczuk (6), Patryk Smolarek (22), Mariusz Woźniak (60), -- Karol Skiba (87), Adrian Owczarek (91),
17:00 Victoria Września - Olimpia Koło 3-0 
Jacek Kopaniarz (53 wolny), Piotr Sarbinowski (68), Jakub Kwaśny (90),
17:00 Sokół Pniewy - Unia Swarzędz 3-1 
Krzysztof Galas (60), Bartłomiej Graczyk I (70), Mikołaj Remlein (87 samobójcza), -- Dominik Nowacki (9),
16:00 Nielba Wągrowiec - Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 
Rafał Leśniewski (5 karny), Damian Śmigielski II (49), -- Hubert Siwa (63),
6 kolejka - 05.09.2018
17:30 Centra Ostrów Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 
Tomasz Adamczyk II (6), Miłosz Nowicki (75),
7 kolejka - 01.09.2018
14:00 Unia Swarzędz - Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 
Krystian Antczak (24), Marcin Nowicki II (73), Krystian Antczak (79), -- Jakub Michalski (51),
15:00 Nielba Wągrowiec - Victoria Września 2-1 
Jakub Kubiński (44), Jakub Kubiński (51), -- Piotr Sarbinowski (65),
16:00 KS Opatówek - Warta Międzychód 1-2 
Mateusz Spychalski (38), -- Szymon Sawala (55 karny), Szymon Sawala (85),
16:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - LKS Gołuchów 1-0 
Wojciech Wypusz (65 karny),
16:00 Polonia Kępno - Lubuszanin Trzcianka 1-2 
Miłosz Konieczny (93), -- Orlande Kpassa (53), Michał Wawszczak (77),
16:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-6 
Przemysław Kaczmarek II (30), Przemysław Kaczmarek II (65), Aleksander Woźniak (90), -- Adam Majewski (1), Dawid Kuczyński (3), Dawid Kuczyński (6), Piotr Józefiak (12), Dawid Kuczyński (32), Przemysław Balcerzak (45 karny),
16:00 Stainer Polonia Leszno - Obra 1912 Kościan 0-0 
17:30 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 
Maciej Mikulski (16), Marek Szymanowski (26), -- Marcin Mazurek V (44), Błażej Telichowski (48),
15:00 Sokół Pniewy - Olimpia Koło 4-1 
Mateusz Łowigus (68), Marcin Chorzępa (71 karny), Marcin Chorzępa (75 karny), Bartłomiej Graczyk I (91), -- Maciej Graliński (16),
7 kolejka - 02.09.2018
17:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Kotwica Kórnik 4-3 
Krzysztof Chojnacki (29), Bartosz Andrzejewski II (35), Krzysztof Chojnacki (44), Szymon Meller (87), -- Dawid Urbanek (2), Witold Walkowiak (9), Karol Skiba (82),
8 kolejka - 08.09.2018
17:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 
Szymon Strączkowski (56), -- Zbigniew Zakrzewski (45),
16:00 Obra 1912 Kościan - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 
Tomasz Marcinkowski (21), -- Marek Szymanowski (45), Daniel Kaczmarek (85),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stainer Polonia Leszno 3-0 
Dawid Kuczyński (51), Dawid Rączka (86), Adrian Radojewski (93),
16:00 Lubuszanin Trzcianka - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 5-0 
Błażej Nowak (36), Eryk Krysztopowicz (38), Orlande Kpassa (68), Wiesław Natkaniec (78), Orlande Kpassa (82),
16:00 LKS Gołuchów - Polonia Kępno 2-3 
Dawid Idzikowski (50), Adrian Hajdasz (93), -- Filip Latusek (9), Wojciech Drygas (19), Filip Latusek (85),
16:00 Warta Międzychód - Farmutil Orkan Śmiłowo 4-1 
Gerard Pińczuk (12 karny), Gerard Pińczuk (18 karny), Mariusz Woźniak (50), Patryk Smolarek (70), -- Mateusz Tatera (83),
16:00 KS Opatówek - Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 
Grzegorz Kuświk I (52), Stayko Stoychev (88), Michał Grzesiek (90), -- Jacek Wojciechowski (16),
17:00 Victoria Września - Kotwica Kórnik 3-2 
Łukasz Jasiński (44), Paweł Lisiecki (49 karny), Mikołaj Jankowski (82), -- Dawid Urbanek (35), Błażej Wieśko (54),
17:00 Sokół Pniewy - Nielba Wągrowiec 1-3 
Marcin Chorzępa (92), -- Jakub Kubiński (21), Jacek Figaszewski (45), Mateusz Rozmarynowski (76),
11:00 Unia Swarzędz - Olimpia Koło 4-3 
Krystian Antczak (8 karny), Marcin Nowicki II (21), Marcin Nowicki II (41), Jakub Dohnal (53), -- Maciej Rojewski (51), Maciej Rojewski (60), Paweł Powietrzyński (88),
9 kolejka - 15.09.2018
13:00 Olimpia Koło - Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 
-- Miłosz Nowicki (67),
16:00 KS Opatówek - Victoria Września 2-0 
Konrad Chojnacki (63), Stayko Stoychev (73),
15:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Zjednoczeni Trzemeszno 3-2 
Wojciech Wypusz (5 karny), Wojciech Wypusz (27 karny), Jędrzej Wiśniewski (32), -- Robert Pepliński (38), Kamil Wysocki (55 karny),
16:00 Polonia Kępno - Warta Międzychód 1-0 
Łukasz Walczak (51),
14:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - LKS Gołuchów 1-0 
Jędrzej Urbański (63 karny),
14:00 Stainer Polonia Leszno - Lubuszanin Trzcianka 2-1 
Łukasz Glapiak (26 karny), Damian Nowak (52), -- Paweł Wicher (23),
14:30 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 
Dawid Kuczyński (70),
16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Obra 1912 Kościan 0-1 
-- Igor Rudawski (32),
16:00 Sokół Pniewy - Kotwica Kórnik 2-4 
Bartłomiej Graczyk I (47), Krzysztof Galas (80), -- Błażej Wieśko (15), Dawid Urbanek (32), Błażej Wieśko (73), Piotr Kalak (83),
9 kolejka - 16.09.2018
12:00 Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz 0-0 
10 kolejka - 22.09.2018
13:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Obra 1912 Kościan 3-0 
Jakub Michalski (28), Jakub Michalski (53), Szymon Strączkowski (83 karny),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 
Piotr Józefiak (52), Jakub Jóźwiak (82),
16:00 Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 
Orlande Kpassa (29), Błażej Nowak (54), -- Tomasz Kempiński (45),
15:00 LKS Gołuchów - Stainer Polonia Leszno 0-3 
-- Łukasz Glapiak (31), Artur Krawczyk (65), Artur Krawczyk (70),
16:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno 2-1 
Kamil Wysocki (46), Szymon Meller (46), -- Michał Górecki (12),
16:00 Victoria Września - Farmutil Orkan Śmiłowo 2-0 
Krystian Robak (19), Łukasz Jasiński (32),
16:00 Sokół Pniewy - KS Opatówek 1-0 
Marcin Chorzępa (40 karny),
14:00 Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik 2-1 
Mateusz Świergiel (25), Tomasz Węcławek (51), -- Dawid Urbanek (29),
15:00 Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec 2-3 
Dawid Wiśniewski (73), Szymon Bartosik (75), -- Jakub Kubiński (13), Jacek Figaszewski (32), Jacek Figaszewski (55),
10 kolejka - 23.09.2018
16:00 Warta Międzychód - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1-0 
Szymon Sawala (89),
11 kolejka - 29.09.2018
15:00 Nielba Wągrowiec - Centra Ostrów Wielkopolski 2-3 
Michał Gruszka (51), Rafał Leśniewski (93 karny), -- Michał Kucharski II (2), Jakub Michalski (41), Jakub Michalski (73),
16:00 KS Opatówek - Unia Swarzędz 1-4 
Kacper Rybka (4), -- Marcin Nowicki II (10), Tomasz Neumann (16), Tomasz Neumann (75), Dominik Nowacki (91),
15:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Sokół Pniewy 1-0 
Jędrzej Wiśniewski (87),
14:00 Polonia Kępno - Victoria Września 3-4 
Piotr Cierlak (46), Filip Latusek (58), Remigiusz Hojka (66), -- Paweł Lisiecki (10 karny), Piotr Sarbinowski (38), Szymon Krawczyński (55), Krystian Robak (95 wolny),
16:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Zjednoczeni Trzemeszno 0-3 
-- Kamil Wysocki (57), Krzysztof Chojnacki (79), Krzysztof Chojnacki (80),
14:00 Stainer Polonia Leszno - Warta Międzychód 4-1 
Kacper Robaczyński (36), Artur Krawczyk (52), Kacper Robaczyński (85), Łukasz Glapiak (93), -- Gerard Pińczuk (60 karny),
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów 2-1 
Mariusz Poślednik (39), Daniel Kaczmarek (85), -- Marcin Szymkowiak (45),
16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka 4-0 
Maurycy Niemczyk (37), Zbigniew Zakrzewski (45), Marcin Mazurek V (78), Bartosz Ślusarski (88),
16:00 Obra 1912 Kościan - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 
Tomasz Marcinkowski (37), Tomasz Marcinkowski (45), Marcin Masełkowski (51), Tomasz Marcinkowski (78),
15:00 Olimpia Koło - Kotwica Kórnik 1-0 
Mikołaj Czajka (45),
12 kolejka - 06.10.2018
16:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 
Michał Kucharski II (45), Jakub Michalski (55), -- Tomasz Kaczmarek (23), Daniel Armatys (80),
12:00 Lubuszanin Trzcianka - Obra 1912 Kościan 6-1 
Oleksii Tsapenko (14), Kacper Grygier (42 karny), Paweł Wicher (49), Kacper Grygier (59 wolny), Orlande Kpassa (70), Orlande Kpassa (81), -- Mateusz Bany (24 samobójcza),
15:00 LKS Gołuchów - Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 
Krystian Benuszak (38), Marcin Szymkowiak (58), Krystian Benuszak (60 karny), Adrian Hajdasz (92), -- Dawid Zając (56),
15:00 Warta Międzychód - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-2 
Gerard Pińczuk (17), Gerard Pińczuk (50), Jakub Budzyń (55), Jakub Budzyń (90), Paweł Szczepaniak (95), -- Marek Szymanowski (40), Mariusz Poślednik (72),
16:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Stainer Polonia Leszno 0-2 
-- Łukasz Glapiak (82), Artur Krawczyk (94),
16:00 Victoria Września - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 4-0 
Jacek Kopaniarz (32), Damian Garstka (50), Jacek Kopaniarz (73), Paweł Lisiecki (75 karny),
16:00 Sokół Pniewy - Polonia Kępno 2-4 
Bartłomiej Graczyk I (74), Mateusz Łowigus (86), -- Michał Górecki (?), Piotr Cierlak (?), Łukasz Walczak (?), Łukasz Walczak (?),
14:00 Unia Swarzędz - Farmutil Orkan Śmiłowo 3-1 
Tomasz Neumann (9), Mateusz Świergiel (45), Krystian Antczak (84), -- Mateusz Tatera (52),
15:00 Olimpia Koło - KS Opatówek 0-0 
14:00 Nielba Wągrowiec - Kotwica Kórnik 3-1 
Mateusz Piechowiak II (9), Mateusz Piechowiak II (32), Adrian Marchel (87), -- Dawid Urbanek (60),
13 kolejka - 13.10.2018
15:00 KS Opatówek - Nielba Wągrowiec 2-2 
Jakub Budrowski (54), Grzegorz Kuświk I (66), -- Rafał Leśniewski (37), Mateusz Piechowiak II (40),
15:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Olimpia Koło 5-1 
Jakub Zieliński (40), Michał Fertikowski (48), Mateusz Tatera (53), Damian Buczek (57), Damian Buczek (75), -- Tomasz Mikusik (90),
15:00 Polonia Kępno - Unia Swarzędz 1-0 
Piotr Cierlak (64),
15:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Sokół Pniewy 1-2 
Jędrzej Urbański (45), -- Krzysztof Kmieć (5), Krzysztof Kmieć (92),
11:00 Stainer Polonia Leszno - Victoria Września 1-1 
Kacper Robaczyński (9), -- Łukasz Jasiński (65),
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Zjednoczeni Trzemeszno 4-2 
Mateusz Ziemiański (26), Marek Szymanowski (36), Mariusz Poślednik (70), Daniel Kaczmarek (78 karny), -- Adam Niedzielski (74), Dawid Ciążyński (76),
15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód 1-1 
Maurycy Niemczyk (44), -- Gerard Pińczuk (83),
15:00 Obra 1912 Kościan - LKS Gołuchów 1-2 
Mateusz Adamski (93), -- Paweł Stempień (3), Szymon Gałczyński (75),
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka 0-3 
-- Paweł Iwanicki (35), Paweł Wicher (41), Orlande Kpassa (86),
11:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik 4-1 
Tomasz Adamczyk II (23), Michał Kucharski II (73), Michał Kucharski II (86), Jakub Michalski (92), -- Dawid Urbanek (65),
14 kolejka - 20.10.2018
15:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka 1-1 
Jakub Michalski (43), -- Orlande Kpassa (29),
15:00 LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 
Dawid Guźniczak (36 wolny), Paweł Stempień (39), -- Adam Majewski (48), Dawid Kuczyński (49),
15:00 Warta Międzychód - Obra 1912 Kościan 1-1 
Mariusz Woźniak (8), -- Piotr Sznabel (40),
15:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-3 
Kamil Wysocki (85 karny), -- Błażej Telichowski (36), Adrian Stypczyński (69), Zbigniew Zakrzewski (78),
15:00 Victoria Września - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 
Piotr Sarbinowski (14), Maciej Szczublewski (91),
15:00 Sokół Pniewy - Stainer Polonia Leszno 0-3 
-- Kacper Robaczyński (11), Artur Krawczyk (16 karny), Kacper Robaczyński (57),
14:00 Unia Swarzędz - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 5-0 
Tomasz Neumann (6), Mateusz Świergiel (15), Tomasz Neumann (69), Krystian Antczak (76), Mikołaj Remlein (86),
15:00 Olimpia Koło - Polonia Kępno 3-4 
Kacper Gatrzkie (28), Maciej Rojewski (67), Dawid Wiśniewski (93), -- Łukasz Walczak (7), Jakub Górecki (56 karny), Łukasz Walczak (63), Piotr Cierlak (75),
14:00 Nielba Wągrowiec - Farmutil Orkan Śmiłowo 0-0 
15:00 KS Opatówek - Kotwica Kórnik 1-2 
Dominik Tomczyński (91), -- Dawid Urbanek (50), Błażej Wieśko (70),
15 kolejka - 27.10.2018
15:00 KS Opatówek - Centra Ostrów Wielkopolski 4-2 
Konrad Chojnacki (53), Jakub Budrowski (57), Grzegorz Kuświk I (59), Stayko Stoychev (77), -- Miłosz Nowicki (23), Tomasz Adamczyk II (61),
14:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Kotwica Kórnik 2-2 
Jędrzej Wiśniewski (6 karny), Mateusz Tatera (37), -- Witold Walkowiak (84), Witold Walkowiak (86),
15:00 Polonia Kępno - Nielba Wągrowiec 0-1 
-- Mateusz Piechowiak II (51),
14:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Olimpia Koło 3-2 
Przemysław Kaczmarek II (28), Jędrzej Urbański (30), Aleksander Woźniak (51), -- Maciej Rojewski (18), Bartosz Fret (53),
15:00 Stainer Polonia Leszno - Unia Swarzędz 1-1 
Artur Krawczyk (60), -- Paweł Koralewski (46),
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Sokół Pniewy 1-2 
Łukasz Wiącek (69), -- Bartosz Kostrzyński (27), Dominik Rusinek (77),
14:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Września 3-1 
Zbigniew Zakrzewski (38), Błażej Telichowski (42), Jakub Paziewski (87), -- Szymon Krawczyński (23),
15:00 Obra 1912 Kościan - Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 
Jakub Płotkowiak (35),
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Warta Międzychód 1-1 
Adam Majewski (97), -- Gerard Pińczuk (48 karny),
14:00 Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów 1-0 
Łukasz Cyruk (65),
16 kolejka - 03.11.2018
13:00 Centra Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów 2-2 
Jakub Michalski (54), Jakub Michalski (92), -- Marcin Wandzel (14), Marcin Szymkowiak (69),
14:00 Warta Międzychód - Lubuszanin Trzcianka 0-0 
14:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 
Kamil Wysocki (47), Kamil Wysocki (90 karny), Mateusz Kaczor (92),
14:00 Victoria Września - Obra 1912 Kościan 0-0 
14:00 Sokół Pniewy - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-3 
-- Zbigniew Zakrzewski (8), Adrian Stypczyński (41), Patryk Koler (71),
13:00 Unia Swarzędz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 
Krystian Antczak (29), Piotr Babuszkiewicz (90),
13:00 Olimpia Koło - Stainer Polonia Leszno 0-1 
-- Artur Krawczyk (52 karny),
13:00 Nielba Wągrowiec - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 0-1 
-- Aleksander Woźniak (54),
14:00 KS Opatówek - Farmutil Orkan Śmiłowo 1-1 
Dominik Tomczyński (74), -- Piotr Ginda-Kopeć (15),
14:00 Polonia Kępno - Kotwica Kórnik 2-0 
Borys Wawrzyniak (37), Filip Latusek (75),
17 kolejka - 10.11.2018
13:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 
Damian Buczek (52), Wojciech Wypusz (86 karny),
14:00 Polonia Kępno - KS Opatówek 4-1 
Filip Latusek (29), Filip Latusek (45), Piotr Cierlak (48), Łukasz Walczak (87), -- Dominik Tomczyński (10),
13:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Kotwica Kórnik 1-2 
Przemysław Kaczmarek II (70), -- Witold Walkowiak (35), Piotr Kalak (69),
13:00 Stainer Polonia Leszno - Nielba Wągrowiec 0-1 
-- Michał Gruszka (2 wolny),
14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Olimpia Koło 3-2 
Daniel Kaczmarek (22 wolny), Marek Szymanowski (33), Daniel Kaczmarek (85), -- Maciej Rojewski (36), Maciej Rojewski (82),
12:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Unia Swarzędz 1-2 
Bartosz Ślusarski (84), -- Marcin Łażewski (54), Mateusz Świergiel (70),
14:00 Obra 1912 Kościan - Sokół Pniewy 4-0 
Mariusz Józefiak (30), Jacek Żak (57), Tomasz Marcinkowski (73), Piotr Sznabel (80),
14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Września 4-1 
Adam Majewski (10 karny), Daniel Armatys (40), Maciej Sowiński (69), Dawid Kuczyński (89), -- Szymon Krawczyński (5),
13:00 Lubuszanin Trzcianka - Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 
Mateusz Bany (13), Michał Wawszczak (85 karny), -- Adam Niedzielski (29),
13:00 LKS Gołuchów - Warta Międzychód 3-1 
Krystian Benuszak (22), Krystian Benuszak (31 karny), Krystian Benuszak (85), -- Gerard Pińczuk (81 karny),
18 kolejka - 17.11.2018
13:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Warta Międzychód 2-0 
Szymon Sawala (44 samobójcza), Tomasz Krakowski (58),
13:00 Zjednoczeni Trzemeszno - LKS Gołuchów 1-2 
Adam Niedzielski (76), -- Krystian Benuszak (44), Krystian Benuszak (73 karny),
13:00 Victoria Września - Lubuszanin Trzcianka 0-2 
-- Paweł Iwanicki (32), Łukasz Cyruk (55),
13:00 Sokół Pniewy - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-5 
Marcin Chorzępa (89), -- Szymon Sołtysiak (22 samobójcza), Kacper Majerz (39), Dawid Kuczyński (52), Aleksander Nowaczek (63 samobójcza), Gracjan Malinowski (87),
13:00 Unia Swarzędz - Obra 1912 Kościan 0-1 
-- Krystian Łukaszyk (79 wolny),
13:00 Olimpia Koło - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-3 
Kamil Jaroszewski (74), -- Tomasz Graczyk (4), Krystian Skórczyński (56), Krystian Skórczyński (94),
13:00 Nielba Wągrowiec - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 
Jacek Figaszewski (5), Mateusz Piechowiak II (55), Łukasz Iskrzyński (90), -- Tomasz Kempiński (68),
13:00 KS Opatówek - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2-0 
Konrad Chojnacki (21), Kacper Rybka (89),
13:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Polonia Kępno 4-1 
Jędrzej Wiśniewski (55), Wojciech Wypusz (57), Mateusz Tatera (70), Mateusz Tatera (88), -- Filip Latusek (36),
13:00 Stainer Polonia Leszno - Kotwica Kórnik 3-0 
Damian Nowak (67), Michał Płocharczyk (69), Antoni Prałat (92),
19 kolejka - 24.11.2018
13:00 Polonia Kępno - Centra Ostrów Wielkopolski 1-0 
Łukasz Walczak (65 głową),
13:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Farmutil Orkan Śmiłowo 1-0 
Jakub Borowczyk (63),
13:00 Stainer Polonia Leszno - KS Opatówek 3-0 
Damian Nowak (34), Kacper Robaczyński (82), Antoni Prałat (87),
13:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik 3-0 
Daniel Kaczmarek (40), Marek Szymanowski (58), Maciej Mikulski (92),
12:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Nielba Wągrowiec 1-2 
Zbigniew Zakrzewski (15), -- Łukasz Iskrzyński (42), Rafał Leśniewski (92),
13:00 Obra 1912 Kościan - Olimpia Koło 7-2 
Tomasz Marcinkowski (22), Tomasz Marcinkowski (39), Michał Gelert (53), Tomasz Marcinkowski (68), Krystian Łukaszyk (76), Dawid Ratajczak (83), Jakub Jandy (87), -- Maciej Rojewski (29), Kamil Jaroszewski (73),
13:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz 6-1 
Paweł Korczak (34), Dawid Kuczyński (60), Paweł Korczak (62), Dawid Kuczyński (64), Dawid Kuczyński (85), Przemysław Balcerzak (89), -- Tomasz Węcławek (70),
13:00 LKS Gołuchów - Victoria Września 0-4 
-- Szymon Krawczyński (3), Krystian Robak (18), Jacek Kopaniarz (29), Hubert Oczkowski (49),
13:00 Warta Międzychód - Zjednoczeni Trzemeszno 8-1 
Patryk Smolarek (18), Patryk Smolarek (25), Gerard Pińczuk (30 karny), Patryk Smolarek (33), Gerard Pińczuk (60), Gerard Pińczuk (61 karny), Gerard Pińczuk (72), Gerard Pińczuk (85), -- Adam Niedzielski (62),
19 kolejka - 25.11.2018
12:00 Lubuszanin Trzcianka - Sokół Pniewy 4-0 
Dawid Zieliński (21), Dawid Zieliński (44 wolny), Szymon Turek II (77 głową), Krystian Feciuch (85),
20 kolejka - 02.03.2019
14:00 KS Opatówek - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 
Mateusz Spychalski (45 karny),
14:00 Kotwica Kórnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 
Błażej Wieśko (15), Filip Brzostowski (84),
14:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Polonia Kępno 1-4 
Przemysław Kaczmarek II (34), -- Karol Latusek (9), Łukasz Walczak (25), Jakub Górecki (45 karny), Łukasz Walczak (69),
14:00 Lubuszanin Trzcianka - Unia Swarzędz 2-1 
Orlande Kpassa (35), Paweł Iwanicki (38), -- Krystian Antczak (43),
15:00 Nielba Wągrowiec - Obra 1912 Kościan 4-1 
Tomasz Bzdęga (39), Jacek Figaszewski (65), Tomasz Bzdęga (74 karny), Tomasz Bzdęga (94), -- Maciej Przewłocki (38),
14:00 Olimpia Koło - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 
Jakub Jaroński (12), -- Daniel Armatys (45 rożny), Przemysław Balcerzak (85),
13:00 Stainer Polonia Leszno - Farmutil Orkan Śmiłowo 1-2 
Damian Nowak (72), -- Jędrzej Wiśniewski (25), Piotr Ginda-Kopeć (75),
13:00 Sokół Pniewy - LKS Gołuchów 0-2 
-- Paweł Stempień (60), Marcin Szymkowiak (63),
13:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 
Kacper Izydorski (41), Jakub Michalski (61),
20 kolejka - 03.03.2019
14:00 Warta Międzychód - Victoria Września 1-4 
Michał Zachciał (26), -- Mikołaj Jankowski (45), Mikołaj Jankowski (46), Jacek Kopaniarz (72), Maciej Szczublewski (90),
21 kolejka - 09.03.2019
14:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-3 
Adrian Mikołajczak (10), -- Mateusz Sobczak (3), Damian Błaszczyk (78), Tomasz Kempiński (87 głową),
14:00 Kotwica Kórnik - Obra 1912 Kościan 5-1 
Dawid Urbanek (5), Patryk Bordych (36), Adam Śniegowski (41), Filip Brzostowski (53), Filip Brzostowski (62), -- Tomasz Marcinkowski (80),
11:00 KS Opatówek - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-0 
15:00 Nielba Wągrowiec - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 
Tomasz Bzdęga (79), Jakub Kubiński (80),
14:00 Olimpia Koło - Lubuszanin Trzcianka 1-1 
Bartosz Kowalski (2 karny), -- Paweł Iwanicki (44),
14:00 Polonia Kępno - Stainer Polonia Leszno 2-2 
Łukasz Walczak (50), Jakub Górecki (74 karny), -- Łukasz Glapiak (18), Karol Smoła (94),
15:00 Sokół Pniewy - Warta Międzychód 2-2 
Marcin Chorzępa (33), Maksymilian Boczek (59), -- Bartosz Nowak (39 karny), Łukasz Wesołowski (70),
13:00 Unia Swarzędz - LKS Gołuchów 4-2 
Krystian Antczak (3 karny), Artsiom Mirayeuski (70), Tomasz Neumann (86 karny), Krasimir Kapau (90), -- Szymon Gałczyński (18), Krystian Benuszak (26),
14:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Centra Ostrów Wielkopolski 0-3 
-- Tomasz Adamczyk II (67), Tomasz Adamczyk II (81), Jakub Michalski (93 karny),
21 kolejka - 10.03.2019
15:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Victoria Września 0-2 
-- Jacek Kopaniarz (54), Mikołaj Jankowski (82),
22 kolejka - 16.03.2019
14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno 2-1 
Tomasz Kempiński (37), Tomasz Kempiński (50 głową), -- Adrian Holak (27),
14:00 Kotwica Kórnik - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 
14:00 Lubuszanin Trzcianka - Nielba Wągrowiec 1-1 
Krystian Feciuch (93), -- Mikołaj Dobrzykowski (21),
15:00 Obra 1912 Kościan - KS Opatówek 0-1 
-- Mateusz Spychalski (35),
14:00 Olimpia Koło - LKS Gołuchów 2-4 
Wiktor Małecki (69), Adam Kozajda (93), -- Paweł Stempień (14), Krystian Benuszak (20), Paweł Stempień (52), Krzysztof Czabański (90),
13:00 Stainer Polonia Leszno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-0 
Łukasz Glapiak (14), Kacper Robaczyński (65), Kacper Robaczyński (80),
15:00 Sokół Pniewy - Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 
Bartosz Kostrzyński (82),
15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Farmutil Orkan Śmiłowo 1-3 
Maurycy Niemczyk (29 karny), -- Sebastian Mikołajczak (27), Jędrzej Wiśniewski (75), Jędrzej Wiśniewski (83),
14:00 Warta Międzychód - Unia Swarzędz 0-3 
-- Marcin Nowicki II (30), Piotr Babuszkiewicz (87), Marcin Nowicki II (94),
13:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Victoria Września 0-0 
23 kolejka - 23.03.2019
14:00 Kotwica Kórnik - Lubuszanin Trzcianka
15:00 KS Opatówek - Pogoń Nowe Skalmierzyce
15:00 Nielba Wągrowiec - LKS Gołuchów
15:00 Olimpia Koło - Warta Międzychód
14:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Obra 1912 Kościan
15:00 Polonia Kępno - Tarnovia Tarnowo Podgórne
15:00 Sokół Pniewy - Victoria Września
16:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Unia Swarzędz
13:00 Stainer Polonia Leszno - Centra Ostrów Wielkopolski
23 kolejka - 24.03.2019
14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
24 kolejka - 30.03.2019
14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Stainer Polonia Leszno
15:00 Kotwica Kórnik - LKS Gołuchów
15:00 Lubuszanin Trzcianka - KS Opatówek
15:00 Obra 1912 Kościan - Polonia Kępno
15:00 Olimpia Koło - Zjednoczeni Trzemeszno
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Farmutil Orkan Śmiłowo
15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
15:00 Victoria Września - Unia Swarzędz
15:00 Warta Międzychód - Nielba Wągrowiec
15:00 Sokół Pniewy - Centra Ostrów Wielkopolski
25 kolejka
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Centra Ostrów Wielkopolski
 Kotwica Kórnik - Warta Międzychód
 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Obra 1912 Kościan
 KS Opatówek - LKS Gołuchów
 Olimpia Koło - Victoria Września
 Farmutil Orkan Śmiłowo - Lubuszanin Trzcianka
 Polonia Kępno - Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Stainer Polonia Leszno - Tarnovia Tarnowo Podgórne
 Unia Swarzędz - Sokół Pniewy
 Zjednoczeni Trzemeszno - Nielba Wągrowiec
26 kolejka
 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
 Kotwica Kórnik - Zjednoczeni Trzemeszno
 LKS Gołuchów - Farmutil Orkan Śmiłowo
 Lubuszanin Trzcianka - Polonia Kępno
 Obra 1912 Kościan - Stainer Polonia Leszno
 Olimpia Koło - Sokół Pniewy
 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
 Victoria Września - Nielba Wągrowiec
 Warta Międzychód - KS Opatówek
 Centra Ostrów Wielkopolski - Unia Swarzędz
27 kolejka
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Obra 1912 Kościan
 Kotwica Kórnik - Victoria Września
 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Lubuszanin Trzcianka
 KS Opatówek - Zjednoczeni Trzemeszno
 Nielba Wągrowiec - Sokół Pniewy
 Olimpia Koło - Unia Swarzędz
 Farmutil Orkan Śmiłowo - Warta Międzychód
 Polonia Kępno - LKS Gołuchów
 Stainer Polonia Leszno - Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Centra Ostrów Wielkopolski
28 kolejka
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Kotwica Kórnik - Sokół Pniewy
 LKS Gołuchów - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
 Lubuszanin Trzcianka - Stainer Polonia Leszno
 Obra 1912 Kościan - Tarnovia Tarnowo Podgórne
 Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec
 Victoria Września - KS Opatówek
 Warta Międzychód - Polonia Kępno
 Zjednoczeni Trzemeszno - Farmutil Orkan Śmiłowo
 Centra Ostrów Wielkopolski - Olimpia Koło
29 kolejka
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka
 Kotwica Kórnik - Unia Swarzędz
 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Warta Międzychód
 KS Opatówek - Sokół Pniewy
 Nielba Wągrowiec - Olimpia Koło
 Farmutil Orkan Śmiłowo - Victoria Września
 Polonia Kępno - Zjednoczeni Trzemeszno
 Stainer Polonia Leszno - LKS Gołuchów
 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Obra 1912 Kościan - Centra Ostrów Wielkopolski
30 kolejka
 LKS Gołuchów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
 Kotwica Kórnik - Olimpia Koło
 Lubuszanin Trzcianka - Tarnovia Tarnowo Podgórne
 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan
 Sokół Pniewy - Farmutil Orkan Śmiłowo
 Unia Swarzędz - KS Opatówek
 Victoria Września - Polonia Kępno
 Warta Międzychód - Stainer Polonia Leszno
 Zjednoczeni Trzemeszno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
 Centra Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec
31 kolejka
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Warta Międzychód
 Kotwica Kórnik - Nielba Wągrowiec
 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Victoria Września
 KS Opatówek - Olimpia Koło
 Obra 1912 Kościan - Lubuszanin Trzcianka
 Farmutil Orkan Śmiłowo - Unia Swarzędz
 Polonia Kępno - Sokół Pniewy
 Stainer Polonia Leszno - Zjednoczeni Trzemeszno
 Tarnovia Tarnowo Podgórne - LKS Gołuchów
 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Centra Ostrów Wielkopolski
32 kolejka
 Zjednoczeni Trzemeszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
 LKS Gołuchów - Obra 1912 Kościan
 Lubuszanin Trzcianka - Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Nielba Wągrowiec - KS Opatówek
 Olimpia Koło - Farmutil Orkan Śmiłowo
 Sokół Pniewy - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
 Unia Swarzędz - Polonia Kępno
 Victoria Września - Stainer Polonia Leszno
 Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne
 Kotwica Kórnik - Centra Ostrów Wielkopolski
33 kolejka
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Września
 Kotwica Kórnik - KS Opatówek
 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Unia Swarzędz
 Obra 1912 Kościan - Warta Międzychód
 Farmutil Orkan Śmiłowo - Nielba Wągrowiec
 Pogoń Nowe Skalmierzyce - LKS Gołuchów
 Polonia Kępno - Olimpia Koło
 Stainer Polonia Leszno - Sokół Pniewy
 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Zjednoczeni Trzemeszno
 Lubuszanin Trzcianka - Centra Ostrów Wielkopolski
34 kolejka
 Sokół Pniewy - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
 Kotwica Kórnik - Farmutil Orkan Śmiłowo
 LKS Gołuchów - Lubuszanin Trzcianka
 Nielba Wągrowiec - Polonia Kępno
 Olimpia Koło - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
 Unia Swarzędz - Stainer Polonia Leszno
 Victoria Września - Tarnovia Tarnowo Podgórne
 Warta Międzychód - Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Zjednoczeni Trzemeszno - Obra 1912 Kościan
 Centra Ostrów Wielkopolski - KS Opatówek
35 kolejka
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Unia Swarzędz
 Kotwica Kórnik - Polonia Kępno
 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Nielba Wągrowiec
 Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód
 Obra 1912 Kościan - Victoria Września
 Farmutil Orkan Śmiłowo - KS Opatówek
 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zjednoczeni Trzemeszno
 Stainer Polonia Leszno - Olimpia Koło
 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sokół Pniewy
 LKS Gołuchów - Centra Ostrów Wielkopolski
36 kolejka
 Olimpia Koło - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
 Kotwica Kórnik - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
 KS Opatówek - Polonia Kępno
 Nielba Wągrowiec - Stainer Polonia Leszno
 Sokół Pniewy - Obra 1912 Kościan
 Unia Swarzędz - Tarnovia Tarnowo Podgórne
 Victoria Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Warta Międzychód - LKS Gołuchów
 Zjednoczeni Trzemeszno - Lubuszanin Trzcianka
 Centra Ostrów Wielkopolski - Farmutil Orkan Śmiłowo
37 kolejka
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec
 Kotwica Kórnik - Stainer Polonia Leszno
 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - KS Opatówek
 LKS Gołuchów - Zjednoczeni Trzemeszno
 Lubuszanin Trzcianka - Victoria Września
 Obra 1912 Kościan - Unia Swarzędz
 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Pniewy
 Polonia Kępno - Farmutil Orkan Śmiłowo
 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Olimpia Koło
 Warta Międzychód - Centra Ostrów Wielkopolski
38 kolejka - 23.06.2019
17:00 Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
17:00 KS Opatówek - Stainer Polonia Leszno
17:00 Nielba Wągrowiec - Tarnovia Tarnowo Podgórne
17:00 Olimpia Koło - Obra 1912 Kościan
17:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
17:00 Sokół Pniewy - Lubuszanin Trzcianka
17:00 Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
17:00 Victoria Września - LKS Gołuchów
17:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Warta Międzychód
17:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno
źródło: www.jardersport.pl



2019/02/12 do 2019/03/03
Warta Międzychód - VICTORIA Września
2019.03.03 (godz.14.00)
2019/03/04 do 2019/03/10
Zjednoczeni Trzemeszno - Victoria Września
2019.03.10 (godz.15.00)
2019/03/10 do 2019/03/16
CENTRA Ostrów Wlkp. -VICTORIA Września
2019.03.16 (godz.13.00)
2019/03/17 do 2019/03/23
Sokół Pniewy VICTORIA -Września
2019.03.23 (godz.15.00)
2019/03/24 do 2019/03/30
VICTORIA Września - UNIA Swarzędz
2019.03.30 (godz.15.00)
2018/08/12 do 2018/08/15
VICTORIA Września - CENTRA Ostrów Wlkp.
2018.08.15 (godz.17.00)
2018/08/16 do 2018/08/18
VICTORIA Września - Sokół Pniewy
2018.08.18 (godz.17.00)
2018/08/19 do 2018/08/25
UNIA Swarzędz - VICTORIA Września
2018.08.25 (godz.14:00)
2018/08/26 do 2018/08/29
VICTORIA Września - OLIMPIA Koło
2018.08.29 (godz.17.00)
2018/08/30 do 2018/09/01
NIELBA Wągrowiec - VICTORIA Września
2018.09.01(godz.15.00)
2018/09/02 do 2018/09/08
VICTORIA Września - KOTWICA Kórnik
2018.09.08 (godz.17:00)
2018/09/09 do 2018/09/15
KS Opatówek - VICTORIA Września
2018.09.15 (godz.16.00)
2018/09/16 do 2018/09/22
VICTORIA Września - FARMUTIL ORKAN Śmiłowo
2018.09.22 (godz.16.00)
2018/09/23 do 2018/09/29
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2018.09.29(godz.14.00)
2018/09/30 do 2018/10/06
VICTORIA Września - KROBIANKA Krobia
2018.10.06 (godz.16.00)
2018/10/07 do 2018/10/13
Stainer Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Września
2018.10.13 (godz.11.00 )
2018/10/14 do 2018/10/20
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2018.10.20 (godz.15.00)
2018/10/21 do 2018/10/27
TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września
2018.10.27 (godz.14.00)
2018/10/28 do 2018/11/03
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2018.11.03 (godz.14.00)
2018/11/04 do 2018/11/10
Pogoń Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Września
2018.11.10 (godz.14:00)
2018/11/11 do 2018/11/17
VICTORIA Września - LUBUSZANIN Trzcianka
2018.11.17 (godz.13.00)
2018/11/18 do 2018/11/24
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2018.11.24 (godz.13.00)
2017/09/24 do 2017/09/30
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.09.30 (godz.)
2017/10/15 do 2017/10/21
Tur 1921 Turek - VICTORIA Września
2017.10.21 (godz.15:00)
2017/10/29 do 2017/11/04
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2017.11.04 (godz.14.00)
2017/11/05 do 2017/11/11
RAWIA RAWAG Rawicz - VICTORIA Września
2017.11.11 (godz.13.00)
2017/11/12 do 2017/11/18
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2017.11.18 (godz.13.30)
2017/03/19 do 2017/03/25
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2017.03.25 (godz.16.00)



M. Drużyna M. Pkt.
1. Lubuszanin Trzcianka 22 49
2. Nielba Wągrowiec 22 46
3. Unia Swarzędz 22 42
4. Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 39
5. Centra Ostrów Wielkopolski 22 39
6. Polonia Kępno 22 38
7. Stainer Polonia Leszno 22 34
8. Obra 1912 Kościan 22 34
9. Victoria Września 22 33
10. LKS Gołuchów 22 33
11. Farmutil Orkan Śmiłowo 22 32
12. Sokół Pniewy 22 29
13. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 29
14. Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 28
15. Warta Międzychód 22 25
16. KS Opatówek 22 25
17. Kotwica Kórnik 22 22
18. Zjednoczeni Trzemeszno 22 19
19. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 22 18
20. Olimpia Koło 22 6


AKADEMIA

BRAMKARSKA

Akademia_bramkarska_1.jpg

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg HK.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola


Grinbud Czarnobia Grantex

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg