Wyniki

Internetowy plebiscyt  NAJPOPULARNIEJSZY ZAWODNIK VICTORII WRZEŚNIA ROKU 2018 
został zakończony (25.01.2019 godz. 22:00).

Zdaniem głosujacych NAJPOPULARNIEJSZYM ZAWODNIKIEM VICTORII WRZEŚNIA ROKU 2018, zdobywając 468 głosów został Marcel Rembowicz.

Drugie miejsce i 268 głosów zdobył Adrian Kruszyński. Na trzeciej pozycji uplasował się Tobiasz Nowicki - 237 głosów.

Gratulacje dla zwycięzców !
Damian Garstka.jpg

Damian Garstka

25
Jankowski.jpg

Mikołaj Jankowski

34
Jasinski_Lukasz.jpg

Łukasz Jasiński

18
Juchacz_Arkadiusz.jpg

Arkadiusz Juchacz

18
Kacprzak.jpg

Wiktor Kacprzak

32
Kopaniarz.jpg

Jacek Kopaniarz

14
Krawczynski_Szymon.jpg 

Szymon Krawczyński

55
Kruszynski_Adrian.jpg

Adrian Kruszyński

268
Krzyzanowski_Patryk.jpg

Patryk Krzyżanowski

31
JKwasny.jpg

Jakub Kwaśny

12
Lisiecki_Pawel.jpg

Paweł Lisiecki

50
Labedzki_Kacper.jpg

Kacper Łabędzki

20
Majewski.jpg

Adrian Majewski

17
JMarzynski.jpg

Jakub Marzyński

18
Matuszak_Maciej.jpg

Maciej Matuszak

28
Bartosz_Nowicki.jpg

Bartosz Nowicki

43
Nowicki_Tobiasz.jpg

Tobiasz Nowicki

237
Oczkowski.jpg

Hubert Oczkowski

19
Marcel_Rembowicz_1.jpg

Marcel Rembowicz

468
KRobak.jpg

Krystian Robak

19
Sarbinowski.jpg

Piotr Sarbinowski

13
Szczublewski.jpg

Maciej Szczublewski

49




2019/02/12 do 2019/03/03
Warta Międzychód - VICTORIA Września
2019.03.03 (godz.14.00)
2019/03/04 do 2019/03/10
Zjednoczeni Trzemeszno - Victoria Września
2019.03.10 (godz.15.00)
2019/03/10 do 2019/03/16
CENTRA Ostrów Wlkp. -VICTORIA Września
2019.03.16 (godz.13.00)
2019/03/17 do 2019/03/23
Sokół Pniewy VICTORIA -Września
2019.03.23 (godz.15.00)
2019/03/24 do 2019/03/30
VICTORIA Września - UNIA Swarzędz
2019.03.30 (godz.15.00)
2019/03/31 do 2019/04/06
OLIMPIA Koło - VICTORIA Września
2019.04.06(godz.15.00)
2019/04/07 do 2019/04/13
VICTORIA Września - Nielba Wągrowiec
2019.04.13 (godz.16.00)
2019/04/14 do 2019/04/20
KOTWICA Kórnik - VICTORIA Września
2019.04.20 (godz.16.00)
2019/04/21 do 2019/04/27
VICTORIA Września - KS Opatówek
2019.04.27 (godz.16:00)
2018/08/26 do 2018/08/29
VICTORIA Września - OLIMPIA Koło
2018.08.29 (godz.17.00)
2018/08/30 do 2018/09/01
NIELBA Wągrowiec - VICTORIA Września
2018.09.01(godz.15.00)
2018/09/02 do 2018/09/08
VICTORIA Września - KOTWICA Kórnik
2018.09.08 (godz.17:00)
2018/09/09 do 2018/09/15
KS Opatówek - VICTORIA Września
2018.09.15 (godz.16.00)
2018/09/16 do 2018/09/22
VICTORIA Września - FARMUTIL ORKAN Śmiłowo
2018.09.22 (godz.16.00)
2018/09/23 do 2018/09/29
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2018.09.29(godz.14.00)
2018/09/30 do 2018/10/06
VICTORIA Września - KROBIANKA Krobia
2018.10.06 (godz.16.00)
2018/10/07 do 2018/10/13
Stainer Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Września
2018.10.13 (godz.11.00 )
2018/10/14 do 2018/10/20
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2018.10.20 (godz.15.00)
2018/10/21 do 2018/10/27
TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września
2018.10.27 (godz.14.00)
2018/10/28 do 2018/11/03
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2018.11.03 (godz.14.00)
2018/11/04 do 2018/11/10
Pogoń Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Września
2018.11.10 (godz.14:00)
2018/11/11 do 2018/11/17
VICTORIA Września - LUBUSZANIN Trzcianka
2018.11.17 (godz.13.00)
2018/11/18 do 2018/11/24
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2018.11.24 (godz.13.00)
2017/09/24 do 2017/09/30
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.09.30 (godz.)
2017/10/15 do 2017/10/21
Tur 1921 Turek - VICTORIA Września
2017.10.21 (godz.15:00)
2017/10/29 do 2017/11/04
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2017.11.04 (godz.14.00)
2017/11/05 do 2017/11/11
RAWIA RAWAG Rawicz - VICTORIA Września
2017.11.11 (godz.13.00)
2017/11/12 do 2017/11/18
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2017.11.18 (godz.13.30)
2017/03/19 do 2017/03/25
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2017.03.25 (godz.16.00)



M. Drużyna M. Pkt.
1. Lubuszanin Trzcianka 27 60
2. Nielba Wągrowiec 27 59
3. Unia Swarzędz 27 57
4. Centra Ostrów Wielkopolski 27 45
5. Obra 1912 Kościan 27 45
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 45
7. LKS Gołuchów 27 42
8. Stainer Polonia Leszno 27 40
9. Tarnovia Tarnowo Podgórne 27 38
10. Polonia Kępno 27 38
11. Victoria Września 27 37
12. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 27 37
13. Farmutil Orkan Śmiłowo 27 37
14. Sokół Pniewy 27 33
15. Kotwica Kórnik 27 31
16. KS Opatówek 27 31
17. Warta Międzychód 27 26
18. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 27 22
19. Zjednoczeni Trzemeszno 27 20
20. Olimpia Koło 27 11


AKADEMIA

BRAMKARSKA

Akademia_bramkarska_1.jpg


MECZE DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH VICTORII WRZEŚNIA

  Tur Turek - Junior Mł. Wlkp.
  23-04-2019 11:00

  Górnik Konin - Trampkarz Wlkp. 
  23-04-2019  13:00

  Młodzik D1 - Tur Turek 
  28-04-2019  11:00

  Akademia Reissa Konin - D2 Młodzik 1 liga
  23-04-2019  17:00

  D2 Młodzik II liga - Warta Rumin
  23-04-2019  17:00

  Grom Malanów - Junior Mł. Konin
  23-04-2019  11:00

  E2 Orlik Turniej w Ślesinie
  26-04-2019  16:00

  F1 Żak gr.1 Turniej w Pyzdrach
  27-04-2019  10:00

  F2 Żak gr.2 Turniej w Golinie
  28-04-2019  10:00


   

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
Solidarnosc_VW_Poznan.jpg solarium.jpg HK.jpg Magmar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola


Grinbud Czarnobia Grantex images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg