» Czytaj dalej

II zespół

"Złoci" pokonani

2021-03-15 | Autor: Janusz Hofman

W niedzielne popołudnie swój pierwszy mecz w RED BOX Klasa Okręgowa na własnym boisku rozegrali podopieczni trenera Krzyżkowiaka. Po 2 bramkach Kirkuta i 1 trafieniu Szymańskiego w I połowie pokonali Złotych ze Złotkowa 3:2

II zespół

"Złoto" we Wrześni

2021-03-07 | Autor: Janusz Hofman

W drugiej kolejce o Mistrzostwo Red Box Klasy Okręgowej we Wrześni boisko rozjaśnią nam zawodnicy Złotych Złotkowo.

II zespół

Zwycięstwo na koniec jesieni

2020-12-08 | Autor: Janusz Hofman

W niedzielę Victoria II pokonała Czarnych Wróblewo 6:3 w RED BOX Klasie Okręgowej. Bramki zdobyli: Hubert Bartkowski-2, Jakub Bibel, Patryk Wasela, Jakub Marciniak i Dawid Cieślak.

II zespół

Jurand Koziegłowy : Victoria II Września 1:1 (1:1)

2020-11-08 | Autor: Tomasz Krzyżkowiak

Victoria II Września w 15 kolejce Red Box klasa okręgowa zdobyła swój pierwszy punkt na wyjeździe. Wynik meczu został ustalony w pierwszej połowie. W 14 min. Mikołaj Wawrzyniak wykorzystał podanie od Michała Czerniaka i trafił do bramki gospodarzy. W 30 min. Jurand strzelili bramkę...

II zespół

Red Box patronem Klasy Okręgowej

2020-08-22 | Autor: Janusz Hofman

Pod patronatem firmy Red Box odbędą się w tym roku rozgrywki w Klasie Okręgowej. Zespół prowadzony przez trenera Krzyżkowiaka swój pierwszy mecz ligowy w senie 202021 rozegrali w minioną sobotę na boisku we Wrześni. Rywalem naszego zespołu był zespół (kandydat do...