Pierwszy mecz o stawkę w tym sezonie mają za sobą zawodnicy trenera Krzyżkowiaka. W rozgrywkach Pucharu Polski w niedzielę zmierzyli się z zespołem Płomienia Nekli. Po 90 minutach musieli uznać wyższość zawodników Nekli, którym ulegli 0:1.
Autor: Janusz Hofman

V1_1.jpg

W sobotę 1 sierpnia we Wrześni odbyło się spotkanie o mistrzostwo IV ligi. Wymarzony start zaliczyli podopieczni trenera Bekasa, którzy pokonali Polonię Leszno 5:3. Tym spotkaniem rozpoczęli nowy sezon 202021. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 5 min Mikołaj Panowicz, 7 minuta Mikołaj Jankowski (rzut karny), 35 min Hubert Oczkowski, 37 min Mateusz Majewski i 47 min ponownie Mikołaj Jankowski.
Autor: Janusz Hofman

W dniu dzisiejszym kolejny mecz kontrolny rozegrali juniorzy młodsi Victorii Września. Po wysokiej porażce z Włocławkiem tym razem odnieśli zwycięstwo. Po bardzo dobrym spotkaniu w wykonaniu młodych zawodników pokonaliśmy na własnym boisku SKP Słupcę 4:0. Dwie bramki dla Victorii zdobył Mikołaj Czajczyński oraz po jednej Wiktor Kaczmarek oraz Oliwier Ciesielski.

W najbliższą niedzielę na stadionie Victorii Września odbędzie się spotkanie Pucharu Polski
Autor: Janusz Hofman

W minioną sobotę, tj. 25.07 udaliśmy się z grupą orlik młodszy (rocznik 2011) na mecz kontrolny do Gniezna. Pomimo okresu wakacyjnego i absencji wielu zawodników udało się rozegrać sparing na orliku z tamtejszą drużyną Mieszka. Wynik był sprawą drugorzędną, chłopacy mogli pierwszy raz zagrać mecz z przeciwnikiem na większym boisku (6 zawodników i bramkarz). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Janek Zajdowicz, Kuba Kujawa, Wojtek Olejniczak.
Autor: Marcin Makowski

W dniu dzisiejszym junior starszy oraz junior młodszy udał się do Gostynia aby rozegrać mecze kontrolne z przebywającym tam na obozie zespołem "SMS Włacławek". Niestety mimo ogromnych chęci nie udało się pokonać przeciwnika. Juniorzy młodsi wysoko przegrali 9:3 a junior starszy uległ swoim rówieśnikom 4:1. Bramki dla juniorów młodszych zdobyli Kacper Frątczak, Mikołaj Czajczyński oraz Oskar Gajownik natomiast dla juniorów starszych Hubert Bartkowski.

Rusza IV liga 2020-07-27

2016_2_1.jpg

Już za 5 dni ruszą rozgrywki o Mistrzostwo IV ligi i awans do III ligi. W tym sezonie w IV lidze wystąpią 22 zespoły. Punktów do zdobycia sporo ale też walki o ligowe punkty również dużo. Na początek do Wrześni przyjeżdża Polonia Leszno. Serdecznie zapraszamy!
Autor: Janusz Hofman






1_1__1.jpg

Dzisiejsze spotkanie w Skokach z miejscową Wełną zakończyło okres przygotowawczy do startu nowego sezonu 2020/2021. W ostatnim sparingu pokonaliśmy zespół gospodarzy 5:1, a bramki dla naszego zespołu zdobyli: Szczublewski, Groszkowski, Jankowski i Szymański x2. W przyszłą sobotę rozpoczynamy walkę o awans, a naszym pierwszym rywalem będzie drużyna Polonii Leszno. Już teraz zapraszamy na stadion we Wrześni.
Autor: R.Ł.

Junior młodszy 2020-07-24

W dniu dzisiejszym pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym rozegrali juniorzy młodsi Victorii Września. W spotkaniu rozgrywanym na własnym boisku pokonali Mieszko Gniezno 3:2. Na uwagę zasługuje wyrównana gra obu zespołów czego efektem było dużo sytuacji bramkowych. Victoria zagrała w składzie: Czajczyński, Dębicki, Focht, Frątczak, Gonet, Kaczmarek, Kołodziejczak, Małek, Pokładecki, Pruchnik, Roszyk, Rozmiarek, Skrzypczak, Strzelczyk, Szkudlarek, Wysocki, Szambelańczyk. Bramki dla Victorii zdobyli: Strzelczyk, Pokładecki i Kaczmarek.

MKS Victoria Września zaprasza na treningi młodzież z roczników 2005 i 2006. Wszystkich chętnych, którzy chcą reprezentować barwy naszego klubu i brać udział w rozgrywkach juniora młodszego, zapraszamy na stadion. Szczegółów udziela koordynator ds. szkolenia Robert Bobkiewicz.

Przegrywamy pierwszy mecz kontrolny przed startem sezonu 2020/2021. O jedną bramkę lepszy okazał się zwycięzca poprzedniego sezonu LKS Gołuchów.
Autor: R.Ł.

zzzzzzzzzzzzzzzz_1.jpg

Karnety. 2020-07-19

❗✌❗ KARNETY ❗✌❗

Od 20 - 07 - 2020 w siedzibie klubu we Wrześni można nabywać karnety na rundę jesienną sezonu 2020/2021. Cena takiego karnetu na 11 spotkań ligowych wynosi 70 zł. Zapraszamy do zakupów ✌✌✌.
Autor: R.Ł.

IMG_1595133726631_1.jpg



Dodaj_podtytu___1.jpg

Zwycięzca poprzedniego sezonu 2019/2020 LKS Gołuchów już w najbliższą sobotę 18-07-2020 o godz. 11:00 zagra z naszą Victorią mecz sparingowy na naszym boisku przy Kosynierów 1 we Wrześni.
Autor: R.Ł.

yyyyyy_1.jpg

Walne zebranie sprawozdawcze Zarządu MKS Victoria Września odbyło się w miniony piątek w restauracji Avocado we Wrześni. Prezes klubu pan Eugeniusz Nowicki przedstawił przed członkami klubu sprawozdanie z działalności MKS Victoria za rok 2019, a komisja rewizyjna raport z przeprowadzonej kontroli. Ze względu na brak jakichkolwiek uwag i naruszeń wszyscy członkowie klubu zagłosowali za udzieleniem absolutorium obecnemu zarządowi.
Autor: R.Ł.

Miejski Klub Sportowy Victoria Września szuka osoby, która zajęłaby się obsługą medialną naszego Klubu, tj. poprowadziłaby stronę internetową oraz klubowy facebook. Chętnych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 508 365 844

Zarząd MKS Victoria Września

Już w najbliższy piątek kolejne spotkanie kontrolne. Na własnym obiekcie podejmować będziemy zespół Concordii Murowanej Gośliny.
Autor: R.Ł.

Dodaj_podtytu___1.png

FB_IMG_1593860469594_1.jpg


W 4 meczu kontrolnym przed zbliżającą się ligą pokonaliśmy Polonię Środa Wielkopolska 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli  : Szczublewski i Panowicz. 
Autor: R.Ł.

Concordia Murowana Goślina zastąpi w meczu kontrolnym Unię Janikowo. Spotkanie rozegrane zostanie 10-07-2020 o godz. 19:00 na naszym stadionie przy Kosynierów 1 we Wrześni.
concordia500.jpg

jola_1.jpg

Restauracja JOLA gościła w tym roku na spotkaniu podsumowującym zakończenie sezonu 2019/2020 naszych sponsorów i darczyńców z zarządem wrzesińskiego klubu MKS Victoria Września. Spotkanie rozpoczął prezes MKS Victoria Września p. Eugeniusz Nowicki przedstawiając obecną sytuację drużyny, jak również plany jakie chciałby zrealizować w najbliższych latach.W dalszej części prezes podziękował zebranym gościom za wkład jaki wnoszą w funkcjonowanie i rozwój naszego klubu i wyraził nadzieję na dalszą owocną współpracę. Goście udali się na poczęstunek , a rozmowy w kuluarach jakie miały miejsce podczas spotkania mamy nadzieję zaowocują w przyszłości na dobro naszego klubu. Gospodarzom spotkania, składamy gorące podziękowania za przygotowanie i wzorową obsługę spotkania.
Autor: R.Ł.

Z dniem 1 lipca 2020 roku z funkcji kierownika I zespołu Victorii Września zrezygnował Pan Robert Konieczny. Swoją decyzję uzasadnił przyczynami osobistymi. Panu Robertowi dziękujemy za ponad 13 lat pracy na tym stanowisku i życzymy dużo zdrowia oraz sukcesów zawodowych.

Kierownikiem I zespołu Victorii został Pan Radosław Łabędzki, który jest związany z naszym Klubem od wielu lat. Pan Radosław ostatnio zajmował się obsługą medialną meczów, a wcześniej był kierownikiem II zespołu Victorii Września. Nowemu kierownikowi pierwszego zespołu Victorii życzymy samych sukcesów w nowej roli.

Zarząd MKS Victoria Września


  Strony Poprzednia strona   1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
solarium.jpg Magmar.jpg Gestamp.jpg Oskar.jpg

Oskar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg cpir.jpg Dexon.jpg Gibowski.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Czarnobia Grinbud images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg Grinbud Grinbud Grinbud Solidarnosc_VW_Poznan.jpg logo-expectum_1.jpg Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Gniatkowski.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg