A_New_Design___Wykonano_za_pomoc___PosterMyWall_2__2.jpg

Drodzy kibice !!! Jak już wszyscy zapewne wiecie sytuacja, jaka obecnie panuje na całym świecie zmusiła nas do zakrywania twarzy maseczkami. Wychodząc naprzeciw rozporządzeniom przedstawiamy Wam propozycję zakupu maseczki wielokrotnego użytku w barwach naszego klubu. Zadbaj o zdrowie swoje i innych, a jednocześnie wesprzyj swoją Victorię, kup naszą maseczkę w cenie 18 zł, a część dochodów zostanie przekazana na funkcjonowanie klubu w tych trudnych czasach. Zamówienia można składać przez wiadomość prywatną na naszym profilu FB, a płatność i odbiór osobisty na naszym obiekcie w terminie, który podamy w osobnej wiadomości. Więcej informacji uzyskać można pod nr. tel.: 508-365-844 po godz. 16:00.
Maseczka wielokrotnego użytku uszyta została z oddychającego materiału Giga Elastic o gęstej gramaturze 220, dużej rozciągliwości i dużej żywotności. Po środku maseczki jest przeszycie, dzięki któremu maseczka jest profilowana. Dezynfekcja maseczki: piekarnik 60 stopni 5 min, mikrofala 30 sekund, prać lub gotować w 60 stopniach przez 5 min. Rozmiary dostępnych maseczek : dziecięcy do 12 roku życia,  damski - juniorski do 18 roku życia,  męski. 
Autor: R.Ł.

Z okazji Świąt Wielkanocnych w tym ciężkim dla nas wszystkich okresie naszym kibicom, sponsorom i pracownikom składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo dużo zdrowia i radosnych Świąt, oraz mokrego dyngusa i pamiętajcie ZOSTAŃCIE W DOMU !!!

9b8aaa8ec25c10a1a1b38932f54e1eb2.gif

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.png

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png

Autor: R.Ł.
rodzice_5555.jpgbekas_1.jpeg

Wirus w Polsce zbiera kolejne ofiary, a jak w związku z tym wyglądają przygotowania do rozgrywek naszego zespołu? Informacje jakie udało nam się uzyskać od trenera Tomasza Bekasa, I zespół trenuje w tej chwili indywidualnie, podobnie jak podczas przerwy pomiędzy kolejkami. Każdy z zawodników otrzymał rozpiskę z zaplanowanymi treningami i wykonuje je samodzielnie. Wyniki przeprowadzonych ćwiczeń przekazywane są trenerowi internetowo za pomocą aplikacji, co daje trenerowi pełny podgląd wykonanych założeń dla każdego zawodnika. Taki rodzaj przygotowań będzie trwał, aż do odwołania zagrożenia epidemii i możliwości powrotu do normalności. Rozgrywki są zawieszone, a zdrowie jest najważniejsze więc przychylamy się do ogólnego ostatnio apelu ZOSTAŃ W DOMU, a być może wtedy zwyciężymy i powrócimy do normalności, choć już nic nie będzie takie samo !!!
Autor: R.Ł.

pzpn.jpg

Rozgrywki zawieszone do 26 kwietnia!

Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował o przedłużeniu okresu zawieszenia rozgrywek do 26 kwietnia włącznie.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, federacja będzie informować niezwłocznie po ich podjęciu.


Kapitan naszego zespołu i prawdziwa dusza towarzystwa Paweł Lisiecki w minioną niedzielę po raz trzeci został ojcem. W imieniu Zarządu i całego klubu składamy na ręce szczęśliwych rodziców wszystkiego najlepszego, dużo dużo zdrowia dla małej Wiktorii i całej rodziny. Gratulujemy !!!
Autor: R.Ł.
lisiecki paweA.jpg

2020-03-17

wzpn.jpg

Zawieszenie rozgrywek przedłużone do 29 marca

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o zawieszeniu do 29 marca rywalizacji w III lidze i klasach niższych, a także rozgrywek futsalowych, kobiecych i Centralnej Ligi Juniorów.

Tym samym okres zawieszenia rozgrywek, wcześniej wprowadzony przez Wielkopolski ZPN, został wydłużony. Oznacza to, że nie odbędą się kolejki zaplanowane na trzy kolejne weekendy - 14/15, 21/22 i 28/29 marca oraz mecze 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski zaplanowane pierwotnie na 25 marca.

Nowe terminy meczów zostaną ustalone w terminie późniejszym, w zależności od dalszego rozwoju sytuacji w kraju.wazna_informacja_640x373_1.jpg

MKS Victoria Września z dniem 11-03-2020 zawiesza do 16-03-2020 wszystkie treningi grup młodzieżowych naszego klubu. Decyzja o zakończeniu lub przedłużeniu zawieszenia będzie podana na naszej stronie internetowej i FB.
Autor: R.Ł.


wazna_informacja_640x373_1.jpg

Ze względu na panujące zagrożenie epidemiologiczne WZPN odwołuje 2 pierwsze kolejki rozgrywek piłkarskich. Szczegóły poniżej.

wzpn.jpg

Zawieszenie rozgrywek piłkarskich do 23 marca

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym władze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podjęły decyzję o zawieszeniu rozgrywek piłkarskich w województwie do 23 marca.

Wstrzymanie rywalizacji dotyczy wszystkich rozgrywek prowadzonych przez Związek na szczeblu wojewódzkim tj. IV ligi, klas niższych i wszystkich klas młodzieżowych. Odwołane zostają również związkowy turniej Skrzatów zaplanowany na 14 marca w Czempiniu, a także wszystkie konsultacje i zgrupowanie kadr wojewódzkich i powiatowych. W innym terminie odbędą się ponadto zaplanowane na ten tydzień spotkania organizacyjne z klubami w Pile i Lesznie.

Przy podjeciu decyzji Wielkopolski ZPN brał pod uwagę zalecenia i decyzje władz lokalnych oraz państwowych. Choć organizatorami meczów pozostają kluby-gospodarze, Związek jako organizator rozgrywek - mając na względzie skalę piłkarskiej rywalizacji w regionie - czuje się szczególnie zobowiązany do podjęcia działań ograniczających ryzyko zachorowań.

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa będzie uważnie monitorowana w kolejnych dniach, a o dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.
Zachęcamy wszystkich, żeby zostali członkami naszego Klubu. Jednocześnie przypominamy obecnym członkom o opłaceniu składek na 2020 rok - termin do 31 marca. Wysokość składki nie uległa zmianie i wynosi 100 złotych, a dla czynnych piłkarzy naszego Klubu oraz emerytów i rencistów 50 złotych. Natomiast zgłoszenie członkostwa należy dokonać poprzez wypełnienie druku dostępnego w siedzibie Klubu. Wpłatę składki należy uiścić w jednej racie na konto podane na stronie Victorii Września.
Ponadto informujemy, że karnety uprawniające do wstępu na mecze IV ligi-grupa Wielkopolska w sezonie 2019/2020 "runda wiosenna" można nabyć w siedzibie Klubu u Pana Kazimierza Kensego. Cena karnetu 50 złotych.

Zarząd MKS Victoria Września

Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień i żeby taki dzień miały nie tylko raz w roku życzy Victoria Września.80marca_1.jpg

Kolejne 3 firmy postanowiły dołączyć do grona sponsorów naszego klubu. Witamy firmy w biało - zielonej rodzinie i liczymy na długą i owocną współpracę !!!

Martin_firma_sprz__taj__ca_1.jpgakvakor_1.jpg


sdk._1.png

A_New_Design___Wykonano_za_pomoc___PosterMyWall_1.jpg

Po przegranej w Opatówku odpadamy z Pucharu Polski.W dzisiejszym spotkaniu zagraliśmy w składzie:NOWICKI, OCZKOWSKI, KISTOWSKI, MAJEWSKI M., MARZYŃSKI, SZCZUBLEWSKI/83'SZCZĘSNY/, KRUSZYŃSKI/60'LISIECKI/, KRAWCZYŃSKI, CHOPCIA/70'SZYMAŃSKI/, JANKOWSKI, PANOWICZ.Bramki tracimy w 25' z rzutu karnego po zagraniu ręką Majewskiego w polu karnym oraz w 90' spotkania.Bramkę dla Victorii w 65 ' strzela Jankowski-asysta Chopcia.
Autor: RK

Walkę o mistrzostwo IV Ligi Wlkp rozpoczynamy 14-03-2020 meczem wyjazdowym z KS Opatówek, a już w najbliższą sobotę 7-03-2020 r również z KS Opatówek zmierzymy się w rozgrywkach TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI. Początek spotkania w Opatówku o godz. 12:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.
Autor: R.Ł.

A_New_Design___Wykonano_za_pomoc___PosterMyWall_1.jpg

V1_1.jpg

W ostatnim meczu kontrolnym przed rundą rewanżową o mistrzostwo IV Ligi Wlkp. Victoria rozgromiła Sokół Pniewy 7:0. Strzelcami bramek dla naszego zespołu zostali: Oczkowski 2X, Jankowski, Panowicz, Szczublewski, Szymański i jedna bramka samobójcza. Zwycięstwem z Sokołem zakończył się okres zimowych przygotowań do rundy wiosennej, a już w najbliższą sobotę 7-03-2020 o godz. 12:00 na boisku w Opatówku zmierzymy się z tamtejszym KS - em w Totolotek Puchar Polski - Wlkp.
Autor: R.Ł.

pniewy.jpg

Sokół Pniewy zamiast GKS Dopiewo będzie ostatnim zespołem z jakim zagramy przed startem rundy wiosennej IV Ligi Wlkp. Spotkanie zaplanowano na najbliższą sobotę 29-02-2020 na boisku w Psarach Polskich Wszystkich kibiców, którzy chcą zobaczyć jak są przygotowani do startu rundy rewanżowej nasi zawodnicy zapraszamy do Psar Polskich na godzinę 13:00.
Autor: R.Ł.  Strony Poprzednia strona   1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
Solidarnosc_VW_Poznan.jpg solarium.jpg Magmar.jpg Gestamp.jpg Oskar.jpg

Oskar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Czarnobia


Grinbud Grantex images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg


Grinbud Grinbud Grinbud Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg