Junior A1 (2003-04)

UKS Śrem pokonany

W niedzielę w samo południe przyszło rywalizować juniorom starszym w zaległym spotkaniu z UKS Śrem. Pewne zwycięstwo podopiecznych trenera Janusza Hofmana 4:1. Mecz rozpoczął sie od ataków naszego zespołu, którzy w ciagu 15 minut mogli zdobyć 3 bramki a trafienie zanotowali goście. Jednak po stracie bramki bardzo szyblka odpowiedź naszego zespołu i na listę strzelców wpisał się kapitan Jakub Bibel, była to 20 minuta spotkania. Po golu wyrównującym jescze bardziej zaatakowali młodzi piłkarze naszego klubu i w 32 minucie konsekwencją tych ataków był gol autorstwa Huberta Bartkowskiego. Wynikiem 2:1 zakończyło się pierwsze 45 minut. Po zmianie stron nadal w ataku podopieczni trenera Hofmana i 2 bramki zdobyte w II częsci meczu. Na 3:1 znakomitym uderzeniem zza pola karnego popisał się Hubert Szaufer a wynik 4:1 dla Victorii ustalił Antoni Ziarkowski. Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu juniorów starszych a przed nimi już w sobotę ostatni - zaległy mecz ligowy i zasłuzony odpoczynek. Drużyna przy zwycięstwie w sobotnim spotkaniu zakończy rozgrywki na miejscu 3 w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych