Junior A1 (2003-04)

W Odolanowie na remis

W niedzielne popołudnie podopieczni trenera Janusza Hofmana udali sie do dalekiego Odolanowa na spotkanie w 8 kolejce o Mistrzostwo Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando naszej drużyny. To my bylismy przy piłce i lepiej nią operowaliśmy. Ale bramki nie padały. W 75 minucie zespół gospodarzy stwiorzył sobie jedną z nielicznych sytuacji bramkowych co przyniosło im rzut rożny. Niefrasobliwośc naszych obroców pozwoliła im zdobyc bramkę na 1:0. Do końca spotkania zostało 15 minut a nasz zespół napierał nadal. Niestety bez skutecznie. Kiedy minęła 90 minuta spotkania a sędzia doliczył jeszcze 3 kolejne minuty, wykonywalismy rzut rożny i w zamieszaniu w polu karnym gospodarzy znaleźli się wszyscy nasi zawodnicy faulowany był Janek Perzyński a sędzia wskazał na "11". Pewnym egzekutorem jedenastki okazał sie Hubert Szaufer. Końcówkę spotkania graliśmy w "10" gdyż 2 żółte kartki zobaczył Tymoteusz Graczyk. Pozostał niedosyt po ty6m spotkaniu. Ale jeżel;i nie można wygrać trzeba zremisować i należy się z tego punktu cieszyć. Za 2 tygodnie kolejny daleki wyjazd do Kępna.