Akademia

Głównym i najważniejszym celem Akademii „Victorii” Września jest zapewnienie dzieciom prawidłowego rozwoju psychofizycznego oraz zaszczepienie w nich ducha współzawodnictwa i wychowania poprzez sport. Podczas naszych treningów kładziemy nacisk na indywidualny rozwój osobowościowy zawodników w oparciu o umiejętności współpracy w grupie. Poprzez zastosowanie różnych form aktywności ruchowej ze szczególnym akcentem na piłkę nożną chcemy rozwijać wśród dzieci pasje sportową a także odkrywać i szkolić piłkarskie talenty.

GŁÓWNE CELE NASZEJ AKADEMII:

- harmonijny rozwój każdego zawodnika

- prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka

- wszechstronne szkolenie ruchowe

- angażowanie zawodników do różnorodnych form aktywności ruchowej

- kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości

- promowanie piłki nożnej oraz współzawodnictwa sportowego wg zasad fair play

- zwracanie uwagi na kreatywność, indywidualizację, intensywność oraz mentalność

OD JAKIEGO WIEKU MOŻNA ZAPISAĆ DZIECKO:

Na zajęcia zapraszamy wszystkie chętne dzieci (chłopców i dziewczynki) od 4 roku życia. Obecnie prowadzimy szkolenie dla roczników: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 i 2006. 

CO OFERUJEMY ZAWODNIKOM:

- zajęcia dobrane do poszczególnych etapów rozwojowych dziecka

- treningi 12 miesięcy w roku

- darmowy strój treningowych w postaci koszulki klubowej

- bidon z logiem Victorii
- dwa tygodnie bezpłatnych treningów

- strój meczowy na spotkania ligowe
- udział w licznych i atrakcyjnych wydarzeniach sportowych

- profesjonalny program szkolenia oparty na AMO

- mecze z rówieśnikami z innych wielkopolskich klubów

- szansę na zrobienie pierwszych kroków w wielkiej przygodzie z piłką

KADRA SZKOLENIOWA:

Zdajemy sobie sprawę, że powierzenie rozwoju własnego dziecka odpowiednim osobom to dla każdego rodzica sprawa niezwykle ważna. Kadra pracująca z dziećmi posiada nie tylko odpowiednie wysokie kwalifikacje trenerskie UEFA, ale również wielokierunkowe wykształcenie pedagogiczne. To pozwala na świadome oddziaływanie nie tylko na sferę fizyczną dzieci, ale także na ich psychikę czy postawy społeczne. Zatrudnieni w projekcie trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Cechuje ich pasja i doskonały kontakt z młodymi adeptami piłki nożnej. Dzięki temu mogą nam Państwo bez obaw powierzyć swoje pociechy.

GDZIE TRENUJEMY:

Nasze treningi organizowane są przez cały rok i odbywają się głównie na obiektach MKS „Victorii” Września przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni. Treningi dla najmłodszych grup prowadzone są na głównej płycie boiska. W okresie zimowym zajęcia odbywają się na hali sportowej oraz orlikach. 

BIERZEMY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH:

Najmłodsze grupy biorą udział w meczach kontrolnych, grach wewnętrznych oraz turniejach organizowanych przez nasz Klub. Starsze roczniki biorą systematyczny udział w rozgrywkach ligowych organizowanych przez WZPN oraz PZPN na szczeblu okręgowym, wojewódzkim oraz makroregionalnym.

JAK CZĘSTO ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA:

Najmłodsze grupy tremują dwa razy w tygodniu o ustalonej wcześniej porze. W zależności od grupy zajęcia trwają ok 45-60 min i jest to aktywny czas dla każdego dziecka. Na każde zajęcia składają się takie elementy jak ćwiczenia ogólnorozwojowe, gry i zabawy czy nauka techniki gry w piłkę nożną. Starsze roczniki trenują trzy razy w tygodniu a czas jedenj jednostki treningowej wynosi od 75 min - 90 min.  

OPŁATY:

Miesięczna opłata za uczestnictwo w Akademii wynosi 150 zł i obowiązuje przez 12 miesięcy w roku. Posiadamy również specjalną zniżkę dla rodzeństwa trenującego w naszym Klubie (50%). Pierwsze dwa tygodnie treningów gratis ! Na opłatę składają się: udział w treningach piłkarskich oraz udział w meczach, turniejach i innych wydarzeniach organizowanych przez nasz Klub.

ZAPISY:

Chcąc zapisać dziecko do naszego Klubu należy skontaktować się z trenerem koordynatorem: Robert Bobkiewicz – tel: 508 – 300 – 344. Nabory do grup młodzieżowych prowadzimy cały rok.

CO PRZYGOTOWAĆ NA PIERWSZE ZAJĘCIA:

Najlepiej przybyć na zajęcia 15 minut wcześniej, a strój sportowy dobrać odpowiednio do warunków atmosferycznych. Przede wszystkim koszulka, spodenki i obuwie sportowe a w przypadku chłodu dres lub kurtkę. W przypadku obfitego deszczu zajęcia mogą zostać skrócone.
SPRAWDŹ SAM:
Wszystkich chętnych zawodników i zawodniczki zapraszamy do rozpoczęcia swojej przygody z piłką nożną od dwóch pierwszych próbnych treningów. Warunkiem udziału w treningach jest wcześniejsza rejestracja zawodnika. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu.