Junior A1 (2003-04)

Bez punktów z Sopotu

W sobotę na boisku Ogniwa Sopot podiopieczni trenera Janusza Hofmana rozegrali mecz w ramach Ligi Makroregionalnej. Rywalem był lider rozgrywek Lechia Gdańsk. Zwcyiężyli gospodarze 4:0 i tym samym pozbawili naszych zawodników mozliwości sprawienia niespodzianki. W tym spotkaniu zespół gospodarzy zagrał bardzo agresywnie i wysoko juz od pierwszych minut tego meczu. W konsekwencji takiej gry już w pierwszej połowie Lechia zdobyła 2 bramki. Po zmianie stron pomimo bardzo dużego zaangażowania naszego zespołu nie udało sie nawiązać walki i zdobyć bramki kontaktowej. W drugich 45 minutach gospodarze pokonali naszych bramkarzy jeszcze 2 krotnie i mecz zakończył się porażką naszej drużyny 4:0. W najbliższą sobotę będzie możliwość rehabilitacji w co bardzo wierzy cały zespół.