Junior A1 (2003-04)

Chemik Bydgoszcz pokonany!!!

W niedzielne popołudnie na naszym stadionie zespół trenera Janusza Hofmana pokonał rówieśników z Bydgoszczy 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Oliwier Doringer i Jakub Marciniak. Spotkanie rozpoczęło się od ataków zespołu z Bydgoszczy to oni nadawali ton w pierwszych 10-15 minutach. Po tym okresie do głosu dośli nasi zawodnicy i to oni po bramce w 23 minucie spotkania autorstwa Oliwiera Doringera schodzili do szatni prowadząc 1:0. W drugiej połowie zespół został przemeblowany i na bosiku zaczął dominować nasz zespół. W 78 minucie akcję prawą stroną zamknął na lewym skrzydle Jakub Marciniak i było 2:0. Zasłużone zwycięstwo naszego zespołu i nadal jestęśmy na miejscu 4 w ligowej tabeli.Drużyna zagrał w składzie: Jan Perzyński - Bartosz Grajkowski, Marcin Spychalski, Patryk Wasela, Adrian Szaufer - Dawid Cieślak (Antoni Ziarkowski), Hubert Bartkowski, Wiktor Strzelczyk, Jakub Marciniak(Michał Krotoszyński) - Oliwier Doringer (Tymon Graczyk), Mateusz Chojnacki ( Tobiasz Silakowski)