Junior B2 (2007)

Górnik Konin -Victoria Września

Dnia 17.10.2020r. drużyna trampkarza młodszego udała się do Konina na mecz z tamtejszym Górnikiem. Zespół trenera Lisieckiego przegrał w Koninie 3:1. W pierwszej połowie oba zespoły stworzyły sobie parę dogodnych sytuacji, ale żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki. Najbliżej tej sztuki w szeregach Victorii był Bartosz Trzebiatowski, który nie wykorzystał dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem. Po przerwie zespół z Konina po indywidualnej akcji napastnika otworzył wynik spotkania. Victoria odpowiedziała składną dwójkową akcją - Chałupniczak, Trzebiatowski - ten ostatni został faulowany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Sam poszkodowany karnego zamienił na bramkę. Niestety parę błędów w defensywie Victorii spowodowły utratę drugiej bramki. Młodzi zawodnicy trenera Lisieckiego ambitnie dążyli do wyrównania spotkania stawrzając sobie dwie dogodne sytuacje. Niestety niewykorzystane sytuację się mszczą i Górnik po stałym fragmencie gry (rzut wolny) zdobył kolejne trafienie. Po tej bramce zespół już się nie podniósł i Victoria przegrała z Górnikiem 3:1.