Junior B2 (2007)

Liga Wojewódzka Tramkarz C2 Victoria Września - Antonio Jarocin

Victoria Września - Antonio Jarocin 2:6

W niedzielę 25 października trampkarze trenera Pawła Lisieckiego podejmowali u siebie zespół Antonio Jarocin. Pierwsze 30 min. spotkania było wyrównane, oba zespoły stworzyły sobie kilka dogonych sytuacji do strzelenia bramki, jednak zespół z Jarocina był bardziej skuteczny i prowadził  w tej części gry 2:1. Osłodą tej części gry była bramka Bartosza Trzebiatowskiego, który minął trzech rywali i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pokonał go podcinką. Ostatnie 10 min pierwszej połowy to dwa proste błędy w defensywie naszego zespołu i do szatni schodziliśmy przegrywając 4:1. Druga połowa była z lekka przewagą zespołu z Jarocina, która strzeliła nam dwie bramki, my natomiast odpowiedzieliśmy trafieniem Mikołaja Palpuchowskiego.

Bramki dla Victori zdobyli: Bartosz Trzebiatowski oraz Mikołaj Palpuchowski