Junior A2 (2005-06)

Ostatni sprawdzian przed ligą

Dobre spotkanie sparingowe rozegrali nasi juniorzy starsi w poniedziałkowy wieczór. W ostatnim swoim meczu kontrolnym przed zbliżającą się ligą wojewódzką pokonali na wyjeździe drużynę Warty Pyzdry 6:5 (3:4). Wiedzieliśmy, że zespół seniorski z Pyzdr postawi trudne warunki do gry ale dobra gra w ostatnich minutach pozwoliła minimalnie wygrać to spotkanie. Trener w tym pojedynku miał do dyspozycji 19 zawodników w tym dwóch nowych, którzy w nabliższym czasie dołączą do zespołu. Warto zaznaczyć, że po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją do gry wracją Kacper Frątczak oraz Wojciech Fimiak. Trzy bramki w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobył Mikołaj Focht a po jednej dołożyli: Mikołaj Małek, Igor Borowicz oraz Kacper Dębicki. Jak rozpoczną młodzi zawodnicy ligę wojewódzką przekonamy się już w najbliższy poniedziałek 15 sierpnia o godz. 12.00 gdzie na własnym boisku podejmować będziemy zespół Kani Gostyń. Zapraszamy na stadion.