Junior A2 (2005-06)

Ponownie remis z Kleczewem

W piątkowe popołudnie zespół młodzieżowy naszego Klubu zremisował z Sokołem Kleczew 2 : 2 (0:1). Takim samym wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie pomiędzy tymi samymi zespołami. Mimo iż do przerwy przegrywaliśmy 1:0 i kilka minut po rozpoczęciu drugie połowy ponownie straciliśmy bramkę, potrafiliśmy zagrać do końca spotkania i odbrobić dwubramkową stratę. Pierwszą bramkę zdobył Mikołaj Focht oraz w końcówce spotkania doprowadzając do remisu Eryk Podlewski. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę z liderem rozgrywek KKS Kalisz. Victoria zagrała w składzie: Kryszak, Podlewski, Pruchnik, Małek, Skrzypczak, Frąckowiak, Zarębski, Czopek, Pokładecki, Dębicki, Focht, Kołodziejczak, Borowicz, Ratajczak, Dziekan, Lewandowicz, Trzebiatowski, Wojciechowski, Pietraszak.