Junior A1 (2003-04)

Udany rewanż w Bydgoszczy

Zespół Juniora A1 zrewanżował się rówieśnikom z CWZS Bydgoszcz za porażkę we Wrzesni i zwycięzyłi na boisku w Bydgoszczy 2:1. Ozdobą tego spotkania były bramki zdobyte przez nasz zespół. Pierwsza bramka padła juz w 3 minucie spotkania a asystę zanotował nasz bramkarz Jan Perzyński. Długie podanie naszego bramkarza na bramkę kapitalnym uderzeniem z około 16 m popisał się Jakub Marciniak. Kuba umieścił piłkę w samym okienku w krótkim narozniku bramki gospodarzy. Wynikiem 0:1 zakończyłą sie I częśc spotkania. Po zmianie stron zespół gospodarzy ruszył do ataku. I juz w 58 minucie spotkania doprowadzili do wyrównania po błędzie naszgo bloku defensywnego. W 68 minucie spotkania nasza drużyna przeprowadziła akcję prawą stroną a znakomite dośrodkowanie Bartosza Grajkowskiego jeszcze lepszym uderzeniem głową na bramkę zamienił Hubert Bartkowski i było 2:1 dla naszego zespołu. Pomimo okazji z jednej i z drugiej strony na zdobycie bramki, spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Victorii. Brawa za walkę i zaangażowanie w meczu należą się całemu zespołowi a w Bydgoszczy było ich tylko 13. Krótko przed wyjazdem 3 zawodników się rozchorowało i drużyna wyjechała do Bydgoszczy w okrojonym składzie.

Teraz czas na spotkanie z Kanią Gostyń, to spotkanie niedzielne może być meczem kluczowym do osiągnięcia celu jakim jest miejsce na podium na zakończenie rywalizacji w Lidze Makroregionalnej.