Junior A1 (2003-04)

W Chojnicach na remis

Niedzielny pojedynek w Chojnicach podopieczni trenera Janusza Hofmana zakończyli remisem 1:1. Spotkanie rozpoczęło sie bardzo spokojnie w wykonaniu naszego zespołu, czekalismy na kontrę.  W tym okresie gry zespół gospodarzy nie zagroził naszej bramce. Po upływie 20 minut ruszyliśmy wyżej i stworzyliśmy sobie bardzo dogodną sytuacje. Po akcji prawą strona boiska Antoni Ziarkowski dośrodkował w pole karne na dłuższy słupek a tam czekał zamykający akcję Adrian Szaufer, który zakończył akcję strzałem pod poprzeczkę ale bramkarz gospodarzy był na posterunku. Wynikiem bezbramkowym zakończyła sie pierwsza część spotkania. Po zmianie stron nasza drużyna rzuciła się do ataku. Konsekwencją zmasowanego ataku były 3 rzuty rożne i byliśmy bardzo blisko zdobycia bramki.Zabrakło trochę szczęscia i dokładności. Zespół gości miał problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej strefy obronnej (grał w II częsci pod silny wiatr). Kiedy to my byliśmy stroną przeważającą jedna z nielicznych akcji zespołu Chemika przyniosła im rzut rożny. Nasz zespól wybił piłke przed pole karne ale zabrakło tam asekuracji i gospodarze w 62 minucie zdobyli bramkę. Po stracie gola ruszyliśmy do ataku. Konsekwencją takiej gry była przepiękna bramka zdobyta przez Jakuba Marciniaka z ok. 25 metrów w okienko bramki gospodarzy. Pomimo bardzo dużego zaangażowania na szego zespołu wynik nie uległ zmianie. Z Chojnic druzyna przywiozła punkt.