Junior A1 (2003-04)

Ważne z zwycięstwo z Kaliszem

Zespół trenera Janusza Hofmana odniósł w minioną niedzielę bardzo ważne zwycięstwo nad KKS Kalisz 3:1. Spotkanie dla naszego zespołu rozpoczęło sie fatalnie, ponieważ już w 1 minucie spotkania goście objęli prowadzenie. Na szczęście było to jedyne ich trafienie. Po stracie bramki drużyna wrzesińska zabrała się do pracy, ale niestety bramki dającej remis w I częsci spotkania nie udało się zdobyć. Po zmianie stron i męskiej rozmowie w szatni zespół zabrał się do pracy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 57 minucie spotkania po indywidualnej akcji prawą stroną boiska, bramkę na 1:1 zdobył Dawid Cieślak. Następne 2 trafienia były autorstwa Jakuba Marciniaka w 65 minucie i Huberta Bartkowskiego w 73 minucie spotkania. Ostatni kwadrans spotkania to zdecydowana chęc odrobienia strat przez zespół gości ale nasza defensywa z Jankiem Perzyńskim spisała się bardzo dobrze i wynik 3:1 utrzymał się do końca spotkania.