Junior A1 (2003-04)

Zwycięstwo z Błękitnymi!!!

W niedzielne popołudnie zespół trenera Janusza Hofmana odnióśł 2 zwycięstwo tej wiosny w Lidze Makroregionalnej. Po bramkach Mateusza Chojnackiego i Huberta Bartkowskiego pokonali Błękitnych Stargard 2:1. Spotkanie rozpoczęło się od ataków zespołu gości. Po 10 minutach do głosu doszli zawodnicy naszej drużyny. Bardzo blisko zdobycia bramki byli Antoni Ziarkowski, Oliwier Doringer i Hubert Bartkowski, którzy nie wykorzystali dogodnych sytuacji. Tak jak to w sporcie bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą . Tak też było w tym spotkaniu. kiedy wydawało sie że bramka dla naszego zespołu padnie, zespół gości w zamieszaniu pod naszą bramką zdobyli bramkę i I część spotkania zakończyła się prowadzeniem gości. Po zmianie stron i dokonaniu zmian na boisku coraz większą przewagę osiągnęli nasi zawodnicy. Na efekty nie trzeba było czekać długo. Już w 49 minucie bramkę na remis zdobył Mateusz Chojnacki. Po bramce Mateusza, drużyna trenera Janusza Hofmana natarła jeszcze mocniej a konsekwencją tych ataków była bramka w 66 minucie meczu autorstwa Huberta Bartkowskiego. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie i było to zwycięstwo zasłużone. Cała drużyna zasłużyła na gratulacje gdyż to spotkanie bylo bardzo dobrym meczem w ich wykonaniu. Zwycięstwo z Błękitnymi pozowliło naszej drużynie awansować na miejsce 4 w ligowej tabeli.